Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. (/Temat-iCharge-zamkniecie-programu-wyjasnienie-sytuacji-co-dalej-80836)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - moneymaker44 - 02-12-2013 22:18

(02-12-2013 16:02)lorkos napisał(a):  Każdy dostał pieniądze tak jak ja ? Jeżeli tak to nie wiem czemu nazywacie ich oszustami itp

ja nie dostałem ani grosza, a napisałem wiele maili, myślę że wiele innych osób też..


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - BruteForce - 02-12-2013 22:19

(02-12-2013 22:18)moneymaker44 napisał(a):  
(02-12-2013 16:02)lorkos napisał(a):  Każdy dostał pieniądze tak jak ja ? Jeżeli tak to nie wiem czemu nazywacie ich oszustami itp

ja nie dostałem ani grosza, a napisałem wiele maili, myślę że wiele innych osób też..

Ja również nic nie dostałem ;/


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - lorkos - 02-12-2013 22:50

No proszę nazwano mnie Kaszubskim, nawet płeć zmieniłam Big Grin
To ja już nie wiem od czego to zależy ,że ja dostałam pieniądze a wiele osób nie.Może od kwoty-ja miałam tam mało,niecałe 200 zł.
Pisali,że każdemu pieniądze przelali więc myślałam,że każdy już je ma a czepia się ich bez powodu.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - szalonymad - 02-12-2013 23:15

(02-12-2013 22:50)lorkos napisał(a):  No proszę nazwano mnie Kaszubskim, nawet płeć zmieniłam Big Grin
To ja już nie wiem od czego to zależy ,że ja dostałam pieniądze a wiele osób nie.Może od kwoty-ja miałam tam mało,niecałe 200 zł.
Pisali,że każdemu pieniądze przelali więc myślałam,że każdy już je ma a czepia się ich bez powodu.

Wyglądasz na multi konto z strony "Pana" kaszbuskiego lub kogoś z iCharge i raczej tak jest. Jeżeli dostałaś swoje pieniądze to się ciesz, dużo osób nie dostało i raczej nie dostanie...


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - MartinS - 03-12-2013 01:30

Czyżby 'Pani' Weronika się udzielała na forum?Xpokerface A może to Marcela?
Temat powinien trafić do kosza. Wypłat nie będzie, nowego PP nie będzie. Kaszubski w pierdlu, pewnie ktoś już go kupił za karton fajek Jerk2


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - lorkos - 03-12-2013 08:09

Czy wy naprawdę macie jakąś paranoję ? W każdym już multikonta widzicie? Wcześniej też ktoś pisał,że dostał wypłatę. Nie jestem od żadnego Kaszubskiego ! Od dawna zarabiam z easysub -jak komuś się nudzi to niech sobie moje posty przejrzy. Zresztą mam gdzieś co o mnie myślicie.
[Obrazek: przelew.jpg]


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - makingmoney - 03-12-2013 08:35

...


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - lorkos - 03-12-2013 08:38

Wkleiłam screen bo wmawiano mi ,że jestem kimś innym.Wcześniej tu pisałam bo byłam przekonana,że każdy dostał.Jeżeli chodzi o Kaszubskiego to może jakby zebrało się kilkadziesiąt osób i napisało mu w komentarzach o wypłatach to może to by coś dało ?


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Nicktim - 03-12-2013 09:03

@UP Jak to nie pomoże to jeszcze jest taki magiczny przycisk "Zgłoś stronę"


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - lorkos - 04-12-2013 22:40

Wiadomość Kaszubskiego z FB

Wyprowadzam się z Polski!!

Zaczynam przygotowania: w 2014 roku, moje produkty podbiją całą EUROPĘ! Będziecie świadkami podróży z kraju do kraju! Polska mnie zmęczyła, a popularność po roku przejadła

Znowu głęboko oddycham, SO EXCITED