Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. (/Temat-iCharge-zamkniecie-programu-wyjasnienie-sytuacji-co-dalej-80836)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Admin - 30-11-2013 00:09

(29-11-2013 20:28)badii napisał(a):  kazdy dazy w zyciu do kasy, co tu poradzic...
jedni potrafia uczciwie zarabiac, drudzy nie - a tu przykladem jest pAN kaszubski Wink
dobrze, ze zrezygnowalem, bo uznalem, iz to nie ma najmniejszego sensu, bo i tak wyplaty nie dostane.
zreszta, nie toleruje takiego systemu zarabiania.

nie dostaniecie kasy, na miejscu moderatorow zamknalbym ten temat jak to sie mowi "w piz&u" i przeniosl do scamu.

peace.

@down
może źle napisałem, ale o to mi chodziło -,-
choć i serwis do dupy i sposób zarobku :]

Może jesteś nieświadomy faktu że tamet około 15 godzin przed napisaniem twojego postu był już w scamie.

(29-11-2013 21:18)Qwik napisał(a):  Mnie zastanawia jedno dlaczego oni zamknęli ten cały burdel?

Dobra pytanie Qwik. Może dlatego że utwierdziłem właściciela w informacji, że jeśli serwis nie będzie działał zgodnie z prawem lub zgodnie z założeniami to trafi do scamu...
a to dlaczego nie wypłacił zaległych pieniędzy, ani dlaczego hasła użytkowników zostały zmienione pozostaje sekretem...


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - lekkoniema - 30-11-2013 00:18

Ja twierdziłem od samego początku że ten serwis to jedno wielkie oszustwo :> Wystarczyło mi to kto zlecał jakiekolwiek wypłaty a kto to był? Piotr Kaszubski :> i wiedziałem wszystko Smile


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Nicktim - 30-11-2013 00:23

(29-11-2013 22:12)Tochkan napisał(a):  Może warto by napisać artykuł o tej całej "akcji".

Już widzę te nagłówki "Tak zarabia Młody Milioner..." "Nietypowy biznes młodego milionera" albo (wersja dla onetu) "Młody milioner rozdaje kupony do McDonald's" i wzmianka o akcji z dożywianiem poprzedzona linkiem, gdzie owe kupony można dostać.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - ICanTrollU - 30-11-2013 07:09

dajcie linki to dam infa do znanych serwiaów, ok?


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - adkam12 - 30-11-2013 12:14

(30-11-2013 07:09)ICanTrollU napisał(a):  dajcie linki to dam infa do znanych serwiaów, ok?

Podlinkuj to, wystarczy.

http://zarabiam.com/Temat-Piotr-Kaszubski-Milioner-czy-Zlodziej-i-Oszust-80867 obiektywna ocena bez hejtu.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Prosiaczeq - 30-11-2013 13:39

Od początku przeczuwałem,że jeśli ta strona to dzieło Kaszubskiego to będzie to Scam.Zarobił kasę i kończy.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - szalonymad - 30-11-2013 14:05

Ciekawe jak będzie wyglądał nowy program i kiedy zniknie Smile


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - vankosiara - 30-11-2013 14:33

@up
Dokładnie Lol
Dlatego nie opłaca się pakować w nowe programy tylko lepiej zarabiać na starych, sprawdzonych i profesjonalnych serwisach nawet z niższą stawką. Wtedy chociaż macie gwarancje, że to co zarobiliście to na pewno trafi do waszych portfelów.

Chyba, że lubicie "dreszczyk" emocji, ale to już nie moja sprawa Jerk2


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Tochkan - 30-11-2013 20:30

http://zarabiam.com/Temat-Piotr-Kaszubski-Milioner-czy-Zlodziej-i-Oszust-80867

Piękny artykuł. Proponuję rozsyłać go do gigantów internetowych, może któryś napisze o tym.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - ICanTrollU - 01-12-2013 10:34

dajcie na kontakt24, tam można dać.