Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. (/Temat-iCharge-zamkniecie-programu-wyjasnienie-sytuacji-co-dalej-80836)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - masterex2 - 29-11-2013 20:09

(29-11-2013 19:10)vankosiara napisał(a):  I znowu nastąpi masowy powrót do PPA albo wielkie czekanie na kolejny serwis, który pobędzie sobie 3-4 miesiące a potem znowu was za przeproszeniem wychu*a a Wy dalej będzie brnąć w ten shit.

To nie czas by w końcu pomyśleć nad czymś innym i skończyć z ciągłym naciąganiem się?

Jest jeszcze ES. Piszesz o naciąganiu ludzi,a sam zarabiasz na PPA. Żart miesiąca beka


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - vankosiara - 29-11-2013 20:13

(29-11-2013 20:09)masterex2 napisał(a):  
(29-11-2013 19:10)vankosiara napisał(a):  I znowu nastąpi masowy powrót do PPA albo wielkie czekanie na kolejny serwis, który pobędzie sobie 3-4 miesiące a potem znowu was za przeproszeniem wychu*a a Wy dalej będzie brnąć w ten shit.

To nie czas by w końcu pomyśleć nad czymś innym i skończyć z ciągłym naciąganiem się?

Jest jeszcze ES. Piszesz o naciąganiu ludzi,a sam zarabiasz na PPA. Żart miesiąca beka

Chyba zrozumiałeś moją wypowiedź jako atak w Twoją stronę..
Poza tym ja mówię o nie naciąganiu SIEBIE a nie ludzi z których mamy zarobek.
Powtarzam : mowa tutaj o serwisie a nie sposobu zarobku.. btw. niedługo stawki za suby spadną albo się to skończy bo co raz głośniej o tym. Dzisiaj nawet w radiu mówili o naciągaczach na FB Lol


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - aero2 - 29-11-2013 20:27

vankosiara, Przecież tak samo kogoś rypiesz na kasę w PPA a ten ktoś nic nie dostaje.facepalm

Tyle dobrze mają w PPA, że się tego nie spamuję na dużą skalę, a tak to by bekał każdy jeden serwis tego tupu.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - badii - 29-11-2013 20:28

kazdy dazy w zyciu do kasy, co tu poradzic...
jedni potrafia uczciwie zarabiac, drudzy nie - a tu przykladem jest pAN kaszubski Wink
dobrze, ze zrezygnowalem, bo uznalem, iz to nie ma najmniejszego sensu, bo i tak wyplaty nie dostane.
zreszta, nie toleruje takiego systemu zarabiania.

nie dostaniecie kasy, na miejscu moderatorow zamknalbym ten temat jak to sie mowi "w piz&u" i przeniosl do scamu.

peace.

@down
może źle napisałem, ale o to mi chodziło -,-
choć i serwis do dupy i sposób zarobku :]


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - vankosiara - 29-11-2013 20:29

facepalm

Ile razy muszę jeszcze powtórzyć IŻ CHODZI O SERWIS A NIE SPOSÓB ZAROBKU.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - surfer0700 - 29-11-2013 20:53

(29-11-2013 20:28)badii napisał(a):  kazdy dazy w zyciu do kasy, co tu poradzic...
jedni potrafia uczciwie zarabiac, drudzy nie - a tu przykladem jest pAN kaszubski Wink
dobrze, ze zrezygnowalem, bo uznalem, iz to nie ma najmniejszego sensu, bo i tak wyplaty nie dostane.
zreszta, nie toleruje takiego systemu zarabiania.

nie dostaniecie kasy, na miejscu moderatorow zamknalbym ten temat jak to sie mowi "w piz&u" i przeniosl do scamu.

peace.

@down
może źle napisałem, ale o to mi chodziło -,-
choć i serwis do dupy i sposób zarobku :]

yyy. . . Przecież ten temat (jak i cały icharge) już cały dzień jest w scamie. . . Xpokerface


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - makingmoney - 29-11-2013 21:14

...


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Qwik - 29-11-2013 21:18

Mnie zastanawia jedno dlaczego oni zamknęli ten cały burdel?


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - lorkos - 29-11-2013 22:06

Ja również otrzymałam dzisiaj przelew-niecałe 200 zł i powiem Wam ,że byłam w szoku.To mój pierwszy i ostatni przelew od nich-nic nie chcę mieć z nimi już wspólnego.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Tochkan - 29-11-2013 22:12

Może warto by napisać artykuł o tej całej "akcji".