Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. (/Temat-iCharge-zamkniecie-programu-wyjasnienie-sytuacji-co-dalej-80836)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - lkserwis - 29-11-2013 17:11

sprawdzaliście? już nawet ich strona nie działa..


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - surfer0700 - 29-11-2013 17:23

No i gdzie są teraz Ci ich wielcy obrońcy?
elo13 nie masz już nic do powiedzenia?
themate0 a może Ty?
Avible też nie widzę Twojego komentarza w tym temacie.

Wyznawców ponad wszystko było wielu, a teraz cicho jak myszki pod miotłą... Lol


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - redbull232 - 29-11-2013 17:23

Cytat:Jedno jest pewne, pieniądze będą wypłacone, jak zawsze - gdyż honor jest dla mnie najważniejszą wartością

To ja się pytam PANIE Z HONOREM gdzie jest kasa


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Hrustus - 29-11-2013 17:28

piszę codziennie na email to nie odpisujecie


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - redbull232 - 29-11-2013 17:38

Zastanawiam się teraz czy w ogóle otworzą jeszcze jakąś stronkę w końcu kto im zaufa


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - elo13 - 29-11-2013 17:44

(29-11-2013 17:23)surfer0700 napisał(a):  No i gdzie są teraz Ci ich wielcy obrońcy?
elo13 nie masz już nic do powiedzenia?
themate0 a może Ty?
Avible też nie widzę Twojego komentarza w tym temacie.

Wyznawców ponad wszystko było wielu, a teraz cicho jak myszki pod miotłą... Lol

a co moglbym Ci powiedziec? ja wszystkie wyplaty dostalem na czas, 35zl ostalo mi na koncie, pewnie jak to zwykle bywa w moim magicznym przypadku wystarczy, ze napisze na maila i mi je wyplaca, choc jestem zwyklym randomem Smile mam nadzieje, ze icharge sie do mnie odezwie w sprawie "nowego icharge" i tyle Huh


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Killer - 29-11-2013 17:55

Polecam pisać u źródła: https://www.facebook.com/kaszubski.piotr

skoro tyle osób oszukał to zapewne świat się dowie nt. jego przekrętów, również wyłudzaniu pieniędzy na biedne dzieci.

A później takie tego efekty...


[Obrazek: 1098439_292261640915484_1098459289_n.jpg]


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Avible - 29-11-2013 18:16

Ale Surfer misiu. Ja ich nigdy nie broniłem. Uważam iż iCharge to SCAM jak żaden inny. Aż przejrzałem swoje posty w poszukiwaniu wypowiedzi w dziale icharge i jest tylko to: "Nie jestem zadowolony z iCharge. Zlicza mało wejść i mało leadów. Na konkurencyjnych serwisach przebitka potrafi wynosić 50% wejść. A szkoda bo serwis ma w sobie potencjał." i post dotyczący moich wyliczeń kiedy ośmieszyli się tym że mają 1400 wypłat i nie wyrabiają. Wink A bronić broniłem, ale Firesa Wink
Także ten..
A iCharge to kolejny biznes Kaszubskiego który z zapowiedzi wygląda cudnie a po chwili ląduje w rynsztoku razem z nieszczęsnymi klientami. Wink

Miłość.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - themate0 - 29-11-2013 18:17

(29-11-2013 17:23)surfer0700 napisał(a):  No i gdzie są teraz Ci ich wielcy obrońcy?
elo13 nie masz już nic do powiedzenia?
themate0 a może Ty?
Avible też nie widzę Twojego komentarza w tym temacie.

Wyznawców ponad wszystko było wielu, a teraz cicho jak myszki pod miotłą... Lol

nie bylem wielkim obronca icharge, po prostu to co zarobiłem to dostawałem regularnie, moi znajomi tak samo.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Majka - 29-11-2013 18:21

(29-11-2013 17:55)Killer napisał(a):  Polecam pisać u źródła: https://www.facebook.com/kaszubski.piotr

skoro tyle osób oszukał to zapewne świat się dowie nt. jego przekrętów, również wyłudzaniu pieniędzy na biedne dzieci.

A później takie tego efekty...


[Obrazek: 1098439_292261640915484_1098459289_n.jpg]

Obrzydziłeś mi cały weekend tym zdjęciem. Po co ja w ogóle w ten temat zaglądam.
Wyrzućmy już te całe iCharge i tego kolesie w niepamięć. Kasy i tak nie odzyskacie