Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. (/Temat-iCharge-zamkniecie-programu-wyjasnienie-sytuacji-co-dalej-80836)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Nicktim - 29-11-2013 12:24

Cytat:Za razem chciałbym przeprosić Was za mojego pracownika Łukasza, który udzielał się na tym forum...
Wiele z odpowiedzi było nieprzemyślanych, nieprofesjonalnych i przede wszystkim groteskowych.

A to teraz rozumiem beka

To jest ten Pan Łukasz, Wasz pracownik ? Model/Artysta jak to na owym "FanPejdżu" można wyczytać.

Rzeczywiście składnia zdania na bardzo niskim poziomie...

[Obrazek: wawrzy.jpg]


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - adkam12 - 29-11-2013 13:45

To się Kaszubski z Wawrzyniakiem zdziwią jak przyjdzie zawiadomienie od prokuratury Smile
W sumie znam więcej brudów i szczegółów dot. icharga, ale w swoim czasie wszystko ujrzy światło dzienne.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Qwik - 29-11-2013 14:02

Spokojnie.Wszystko mam udokumentowane.Norymberga dla iczerdz!

Ja się zastanawiam kiedy prokuratura zamknie tego kaszubskiego.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - redbull232 - 29-11-2013 14:22

najpierw wypłaćcie pieniądze potem róbcie nowa stronę


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - MadBull - 29-11-2013 15:16

Czy tym osobom, które nie miały uzbieranie minimum wypłaty też zostanie wypłacona należność ?


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Majka - 29-11-2013 15:21

(29-11-2013 15:16)MadBull napisał(a):  Czy tym osobom, które nie miały uzbieranie minimum wypłaty też zostanie wypłacona należność ?

jaja se robisz Rolleyes
Wątpię, że ktokolwiek dostanie


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - moneymaker44 - 29-11-2013 15:21

toć nawet ci co mieli minimum nie dostali. ( ja 350zl nie dostałem).


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - creativeD - 29-11-2013 15:40

Też niestety nie dostałem wypłaty, pisałem do nich meile, lecz nie odpisuja..


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Nicktim - 29-11-2013 16:35

(29-11-2013 15:40)creativeD napisał(a):  Też niestety nie dostałem wypłaty, pisałem do nich meile, lecz nie odpisuja..

Napisz na FanPejdżu, może tam przeczyta.

Przegląda temat i nie na ochoty napisać choćby jednego zdania,a na FanPejdżu... aktywny.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - diabloo07 - 29-11-2013 16:42

A czego się spodziewaliście po Kaszubskim? Ostrzegałem Was.