Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. (/Temat-iCharge-zamkniecie-programu-wyjasnienie-sytuacji-co-dalej-80836)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - iCharge - 29-11-2013 02:46

Drodzy partnerzy

Jestem właścicielem programu iCharge. Ze względu na bezpieczeństwo Waszych i naszych danych postanowiłem zamknąć program iCharge. Lada dzień, wyślemy do wszystkich użytkowników którzy zarabiali z nami pieniądze, informację o nowym programie, gdyż nie w naszej naturze poddanie się. Gwarantuję dla Was stawkę 7 zł za lead - na stałe.

Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję uwarunkowaną charakterystyką tego przewrotnego biznesu który razem tworzymy. Za razem chciałbym przeprosić Was za mojego pracownika Łukasza, który udzielał się na tym forum. Przyznam szczerze, jestem zapracowanym człowiekiem i nie wchodziłem na forum Zarabiam.com Dopiero wczoraj dowiedziałem się od właściciela forum - Sebastiana, co tak naprawdę dzialo się tutaj na stronie. Wiele z odpowiedzi było nieprzemyślanych, nieprofesjonalnych i przede wszystkim groteskowych. Najbardziej przepraszam, że podczas gdy część z Was miała problemy dotyczące logowania się, terminowych płatności i Paypala nikt Wam nie pomógł. Jest mi naprawdę głupio z tego powodu.

Doszły do mnie informacje od kilku osób odnośnie utraty haseł. Proszę serdecznie napisać maila : [email protected] - ważne jest, aby nie używać tych samych haseł w różnych serwisach konkurencyjnych. Osłabiona przez nas konkurencja, zrobi wszystko żeby Was zniechęcić do iCharge - jednak nigdy nie zaproponuje wyższej stawki.

Wszystkie wypłaty zostały zlecone z konta Business- corporate, są już u Was. Jeżeli jest osoba która miała problem z otrzymaniem płatności, proszę również o maila. Zdarza się, że bank nie akceptuje przelewów bezimiennych (niektórzy nie podają swoich danych ) i następują odmowy. Jedno jest pewne, pieniądze będą wypłacone, jak zawsze - gdyż honor jest dla mnie najważniejszą wartością. Miłoby mi było, jakby w temacie udzieliły się osoby które pieniądze zawsze otrzymywały.

W przypadku paypala, wszystkich użytkowników proszę o podanie numeru konta. Nasz program różni się od innych nie tylko faktem najwyższych zarobków i najwyższych stawek, ale również tym, że nie wypłacimy pieniędzy Paypalem ze względu na niezwykle wysoki poziom inwigilacji tej platformy płatności. Z tego względu, Paypalowych użytkowników prosimy o podanie numeru konta na maila.

Dziękuję jeszcze raz za współprace z iCharge, lada dzień się odezwiemy. Czekajcie na maile - Wiecie do czego jesteśmy razem zdolni!

Wasz partner i tajemniczy właściciel Wink
[email protected]


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - -DemoNic- - 29-11-2013 02:54

Dobrze ze w koncu jakies wyjasnienie.

Moje wypłaty u was prawie zawsze byly na czas, wiec jak cos czekam na maila z nowym programem - uzytkownik Deamon93


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - makingmoney - 29-11-2013 03:18

...


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Killer - 29-11-2013 03:47

(29-11-2013 02:54)-DemoNic- napisał(a):  Dobrze ze w koncu jakies wyjasnienie.

Moje wypłaty u was prawie zawsze byly na czas, wiec jak cos czekam na maila z nowym programem - uzytkownik Deamon93

Nie ma to jak na koniec poklepać się po ramieniu z multikonta...
od początku do końca oszustwa i kombinatorstwo...


Dodatkowo serwis został zamknięty, godzinę po otrzymaniu informacji że "trafił do scamu", nic dodać nic ująć.


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Nicktim - 29-11-2013 05:16

(29-11-2013 03:47)Killer napisał(a):  
(29-11-2013 02:54)-DemoNic- napisał(a):  Dobrze ze w koncu jakies wyjasnienie.

Moje wypłaty u was prawie zawsze byly na czas, wiec jak cos czekam na maila z nowym programem - uzytkownik Deamon93

Nie ma to jak na koniec poklepać się po ramieniu z multikonta...
od początku do końca oszustwa i kombinatorstwo...

Jaki biznesmen taki serwis beka


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - surfer0700 - 29-11-2013 05:56

(29-11-2013 02:46)iCharge napisał(a):  Wasz partner i tajemniczy właściciel Wink

Oj taaak... Bardzo tajemniczy Lol



(29-11-2013 02:54)-DemoNic- napisał(a):  Dobrze ze w koncu jakies wyjasnienie.

Moje wypłaty u was prawie zawsze byly na czas, wiec jak cos czekam na maila z nowym programem - uzytkownik Deamon93

No tak, na pewno Twoje wypłaty zawsze były na czas. Bo to jesteś multikontem iCharge beka
Świetne posunięcie Panie Piotrze facepalm


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - lorkos - 29-11-2013 10:17

Wypłaty są u nas ? u mnie nadal na koncie nic nie ma...


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - Corleone - 29-11-2013 10:48

No to i ja się wypowiem. Z iCharge wypłacałem 2 razy, i wypłaty były rzeczywiście u mnie na czas, aczkolwiek oszukiwali na wizytach żeby podnieść konwersje.

Pytanie do iCharge. Na koncie miałem 40zł, co z tym się teraz stanie ? Wypłacacie zaległe pieniądze osobom które zleciły wypłatę czy nawet jeśli na koncie zostało im 5/7zł ?


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - aero2 - 29-11-2013 10:58

Nie pozostaje nic innego, jak pośmiać się trochę z tego kabaretu.beka
[Obrazek: 1l7wN.png]


RE: iCharge - zamknięcie programu, wyjaśnienie sytuacji, co dalej. - adkam12 - 29-11-2013 12:18

@up
wszystkie pseudo gwiazdki jednego sezonu oszukiwały publicznie swoich fanów:


[Obrazek: marcel2.jpg]