Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinbase, Block chain, Bit Visitor.. pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Coinbase, Block chain, Bit Visitor.. pytania (/Temat-Coinbase-Block-chain-Bit-Visitor-pytania-80802)



Coinbase, Block chain, Bit Visitor.. pytania - kosmonauta152 - 28-11-2013 17:41

Witam serdecznie wszystkich. Od paru dni rozpocząłem przygodę z bit coinem. Mam kilka pytań. Otóż 1. za klikanie w strony w Bit Visitor nalicza mi cointy ale gdzie one później trafiają jak przekroczą 60 uBTC ? Bo nie mogę ich nigdzie wysłać.. przynajmniej nie znalazłem takiej opcji. 2. Mam już troche uBTC na Block chain ale chciałbym je przenieść na portel giełdowy celem wymiany na zł. Proszę o poradę w jaki sposób mam to zrobić i jaką giełdę wybrać. Próbowałem na Bitcurex ale nie da sie zarejestrowac bo cały czas serwery obciążone


RE: Coinbase, Block chain, Bit Visitor.. pytania - Xullrae - 28-11-2013 18:38

Polecam giełdę liliontransfer, możesz na złotówki.

Reflink: http://cur.lv/4v6wx
Czysty link: http://cur.lv/4v6x1

Nie musisz się rejestrować, nie mają dużo fee 0.0005 BTC.

Jeśli chcesz zamienić BTC na walutę to analogicznie.

Następnie na głównej stronie wybieramy(zamiany z kryptowaluty na PLN/USD/EUR itd)
1. I give/Daję - Cryptographic currency/Waluta kryptograficzna
2. I got/Otrzymuję - National currency/Waluta narodowa
3. Przekierowuje nas do strony gdzie dokonujemy całej transakcji
4. Po prawej nasze dane, po lewej zobaczymy ile dostaniemy waluty.
5. Po lewej w miejscu account/konto wpisujemy adres portfela.
6. Możemy korzystać też z innych kont poza bankiem, dla takich kont wybieramy electronic currency/waluta elektroniczna.

Podajesz adres portfela, potem z tego portfel wysyłasz BTC na podany przez stronę adres i oni wysyłają Ci na konto bankowe kwotę jaką warte są Twoje BTC.


RE: Coinbase, Block chain, Bit Visitor.. pytania - kosmonauta152 - 28-11-2013 22:12

jaka jest najmniejsza wypłata w zł ?


RE: Coinbase, Block chain, Bit Visitor.. pytania - asiorek - 29-11-2013 00:20

kosmonauta = z bitvisitor jesli podajesz swoj portfel to automatycznie robia przelew Wink


RE: Coinbase, Block chain, Bit Visitor.. pytania - kosmonauta152 - 29-11-2013 07:58

wiem, pytam o najmniejszą wypłatę w zł z giełdy,, i jaką polecacie


RE: Coinbase, Block chain, Bit Visitor.. pytania - KerPwn - 24-12-2013 11:28

Kosmonauta na lilionie jest to 0.01 BTC próg wypłaty.


RE: Coinbase, Block chain, Bit Visitor.. pytania - inspiracja2013 - 26-07-2018 07:53

Czy ktoś podpowie jak wypłacić środki z Coinbase na kartę? BTC zostały już wymienione na euro. Teraz nie chce ich dawać na konto lecz na karte. Dodam, że karty są podpięte do konta Coinbase (1- w PLN, 2- w $).