Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SZUKAM] FACEBOOK AUTO LIKER SCRIPT (click jacking) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: [SZUKAM] FACEBOOK AUTO LIKER SCRIPT (click jacking) (/Temat-SZUKAM-FACEBOOK-AUTO-LIKER-SCRIPT-click-jacking-80724)



[SZUKAM] FACEBOOK AUTO LIKER SCRIPT (click jacking) - FREKOV - 27-11-2013 15:15


Dzieńdobry, czy jest możliwość aby ktoś wrzucił tutaj link do pobrania, lub kod ze skryptu auto like facebook script, ponieważ nie mam już sił szukać po tych wszystkich fake'ach na necie nie potrafię znaleźć działającego skryptu.

Myślę że wiadomo o co chodzi.
Jeżeli ktoś ma proszę o pw, lub podanie meritum poniżej
Zawsze się mogę odwdzięczyć wystarczy że mi napiszesz Smile


RE: [SZUKAM] FACEBOOK AUTO LIKER SCRIPT (click jacking) - nokira - 27-11-2013 23:31

Poszukujesz skyptu do addmefast?


RE: [SZUKAM] FACEBOOK AUTO LIKER SCRIPT (click jacking) - FREKOV - 01-12-2013 00:13

poszukuję ukrytego przycisku lubie to w celu umieszenia go na stronie, 2 pliczki i tekst do index.htm i tyle, czytanie ze zrozumieniem.
Addmefast to syf, fani są fanami sztucznymi a przez to nie ma wyników w promowaniu niszy, chodzi o clickjacking.

Myślałem że ktoś się znajdzie ale widzę jeszcze tu to nie dotarło..
eheheh


RE: [SZUKAM] FACEBOOK AUTO LIKER SCRIPT (click jacking) - bolo9797 - 01-12-2013 00:15

Opcja szukaj nie boli na forum ...
Po twoim temacie nie mozna bylo wywnioskowac ze chodzi ci o ukryte lubieto.


RE: [SZUKAM] FACEBOOK AUTO LIKER SCRIPT (click jacking) - FREKOV - 01-12-2013 15:05

@bolo9797
Napisałem (clickjacking) to chyba wiadomo o co chodzi, prosiłem aby ktoś podał mi link ponieważ"...coś napisałem" naucz się czytać, opcja na forum boli mnie bardzo ponieważ nie potrafię znaleźć aktualnego, więc jak jesteś taki dobry surfer to mi znajdź to na forum, udzielając byś pomógł a nie nabijał sobie postów, czy próbował sobie wyrobić pr. Smile


RE: [SZUKAM] FACEBOOK AUTO LIKER SCRIPT (click jacking) - Mauorycy - 01-12-2013 22:07

Wejdź w kod pierwszej lepszej strony, która tego używa i skopiuj Tongue


RE: [SZUKAM] FACEBOOK AUTO LIKER SCRIPT (click jacking) - m4t0sh - 02-12-2013 19:31

http://www.hackersonlineclub.com/clickjacking to?