Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blogger aka adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Blogger aka adsense (/Temat-Blogger-aka-adsense-80671)



Blogger aka adsense - hufsmoke - 26-11-2013 16:27

Witam, chciałem się zapytać jak to jest z połączeniem bloga i adsensa.
Potrafię zrobić ogromny ruch na swoim blogu - problem w tym, że nie chcę zaczynać póki nie mam jakichkolwiek reklam na nim. Dodałem kod html reklamy, który mogłem skopiować i zrobić na adsense. Dodałem go tak, jak bylo pisane to w poradnikach. Zrobilem to 2 dni temu, do tej pory są białe plamy zamiast reklamy. Na 100% nie jest to coś nieskopiowane w html'u. Potrafi mi ktoś pomóc/ wytlumaczyć?Smile


RE: Blogger aka adsense - poczmail - 26-11-2013 17:25

Nie bardzo rozumiem, w czym masz konkretnie problem? Konfiguracja Adsense na Bloggerze jest banalna, wystarczy, że posiadasz już konto google i jednocześnie adsense. W menu układ wybierzesz dodaj gadżet, po czym z rowijanej listy wskaż Adsense i po kłopocie. Wink


RE: Blogger aka adsense - zaple - 26-11-2013 17:26

Zaloguj się na adsense i sprawdź czy jesteś zweryfikowany. Już nie pamiętam, ale twoje dane i twoją strone weryfikują do 2 albo 3 dni.