Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShareBay w stabilnej chmurze obliczeniowej! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: ShareBay w stabilnej chmurze obliczeniowej! (/Temat-ShareBay-w-stabilnej-chmurze-obliczeniowej-80643)

Strony: 1 2


ShareBay w stabilnej chmurze obliczeniowej! - Leaders - 25-11-2013 21:05


[Obrazek: chmura_sb.png]

ShareBay w stabilnej chmurze obliczeniowej!


Więcej informacji:
http://sharebay.pl/funkcjonalnosci/sharebay-w-stabilnej-chmurze-obliczeniowej/


Zapraszamy!




RE: ShareBay w stabilnej chmurze obliczeniowej! - milosz998 - 26-11-2013 00:35

To jeszcze zróbcie tak żeby leady zliczało to będzie super Smile


RE: ShareBay w stabilnej chmurze obliczeniowej! - Karczu - 26-11-2013 02:51

Leady zlicza poprawnie, o to akurat nie ma obaw Smile


RE: ShareBay w stabilnej chmurze obliczeniowej! - Matty094 - 26-11-2013 10:25

No niby nalicza jak Karczu mówi ,ale oferty są dosyć słabe i mam nadzieję ,że karczu dotrzyma słowa co do optymalizacji ofert


RE: ShareBay w stabilnej chmurze obliczeniowej! - Karczu - 26-11-2013 13:08

Czy są słabe to raczej kwestia dyskusyjna. Czasem lepiej mieć więcej niższych leadów, niż raz na rok jeden za kilkanaście. Jeśli ktoś jednak uważa inaczej, mamy specjalny mirror tylko na wysokie stawki Smile

W każdym bądź razie mam już opracowany nowy system automatycznego sortu i filtrowania ofert, który będzie dostępny już w grudniu, jak tylko skończą się prace nad nowym systemem wyświetlania gatewaya na mirrorach Smile


RE: ShareBay w stabilnej chmurze obliczeniowej! - adkam12 - 26-11-2013 13:14

gratuluje Smile w końcu chmurka Smile


RE: ShareBay w stabilnej chmurze obliczeniowej! - kuba48 - 28-11-2013 15:45

Konwersja mi się podniosła o 4.5 % !!

Jest bardzo dobrze Smile POLECAM SHAREBAY !


RE: ShareBay w stabilnej chmurze obliczeniowej! - Matty094 - 28-11-2013 17:59

no nie powiem po przejściu na chmurę więcej pobrań mam niż poprzednio.
Teraz tylko czekać na mirror multijęzyczny i optymalizację ofert by zwiększyć trochę konwersję Big Grin


RE: ShareBay w stabilnej chmurze obliczeniowej! - Leaders - 28-11-2013 20:04

Cieszymy się, że nasze działania się Wam podobają, jednak to jest dopiero wstęp Smile

Myślę, że konwersja wzrośnie Wam naprawdę odczuwalnie dopiero w momencie, kiedy przerobimy system wyświetlania gatewaya na mirrorach z iframe'owego (odświeżający się) na płynnego Ajaxa, który to oferty będzie pobierał asynchronicznie, według nowych filtrów.

Mam nadzieję, że do piątku przyszłego tygodnia uda się to wdrożyć, natomiast obiecać nie mogę, bo to spora modyfikacja i różnie może się potoczyć Smile


RE: ShareBay w stabilnej chmurze obliczeniowej! - Matty094 - 03-12-2013 14:05

Niewiem jak u was ,ale u mnie od kilku dni coraz gorzej z tymi leadami .
I co najlepsze non stop biję rekordy UU i nowe nisze mają coraz większy popyt .
Przykładem jest sobota co miałem 2100 UU a w niedziele już miałem 2700 UU a wczoraj prawie 2800 UU .
Jakby można było sprawdzić konwersję wszystkich plików to by była pewnie na poziomie 0,5-1% pokerface
Uwiarygodniłem bardziej bloga i jest całkiem ładniejszy od wcześniejszego i leady coraz gorzej wpadają . facepalm
Teraz mam 1400 UU i 2 leady (82 centy) ja niewiem czy ja mam się śmiać czy płakać smutny