Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prosty sposób na to aby tchnąc życie w FG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Prosty sposób na to aby tchnąc życie w FG (/Temat-Prosty-sposob-na-to-aby-tchnac-zycie-w-FG-80613)

Strony: 1 2


RE: Prosty sposób na to aby tchnąc życie w FG - GoodLecki - 04-03-2014 01:27

Przeczytałem i podałem swoją koncepcje na FG tylko Smile
Ale ciekawie by było na pewno Smile Mówisz w większości bez sensu ok a która mniejszość była ok ? Smile
Poluje na +10 tego jeszcze nie miałem Big Grin


RE: Prosty sposób na to aby tchnąc życie w FG - Admin - 04-03-2014 13:15

to musiałbyś coś mądrego wymyślić Tongue kantora na pewno nie będzie, jak już mówiłem z smsa o wartości 25zł trzeba oddać 5zł vatu, pozniej 50% warości smsa i na koniec jeszcze 19% dochodówki

Przykład dla smsa o wartości 25zł:

25zł-5= 20zł vat
20zł/50%=10zł prowizja
10zł-19%=8,10zł dochodówka

czyli z wysłanego zostaje ponad 60% mniej niż był wart... jakby tu jeszcze naliczać prowizję to już w ogóle całkowicie nieopłacalny system, już więcej w kantorze walut się dostanie od niektórych userów, dlatego nie raz mnie to dziwi że płacą tam tak dużo, bo jest to na pograniczu opłacalności.


RE: Prosty sposób na to aby tchnąc życie w FG - GoodLecki - 04-03-2014 16:25

Jeśli by to miały być smsy to tak oczywiście ale jakby były inne formy płatności.


RE: Prosty sposób na to aby tchnąc życie w FG - Admin - 04-03-2014 17:53

Inne płatności przecież również są obecne, ale co to ma do rzeczy, przecież nie będzie liczona średnia. Zresztą to podstawowy aspekt dla którego ten pomysł nie ma prawa bytu, a jest ich znacznie więcej.


RE: Prosty sposób na to aby tchnąc życie w FG - alisastro - 05-03-2014 21:23

Jestem nowy, ale w kilku miejscach miałem okazję używać wewnętrznej waluty i super się to sprawdzało. Trzeba to oczywiście połączyć w odpowiedni system wymiany "usług"


RE: Prosty sposób na to aby tchnąc życie w FG - Rafiks1992 - 05-03-2014 23:36

a może wykorzystać to jeszcze inaczej? wziąć przykłady z innych for i fg wymieniać np na kolorowy nick czy jakieś rzeczy z tym związane albo jeszcze inaczej wymienić fg na dostęp do działu forum dla vip ^^ kupony do dostępu na 10 minut np :-P może coś takiego? nie ma sensu żeby wymieniać to na pieniądze moim zdaniem naprawdę, nie starajmy się zarobić na tej stronie, starajmy się żeby ludzie z tego forum czerpali korzyści z innych stron ;-)


RE: Prosty sposób na to aby tchnąc życie w FG - milosz998 - 06-03-2014 10:12

Olać po prostu sms. Tylko PayPal i proste.


RE: Prosty sposób na to aby tchnąc życie w FG - Admin - 06-03-2014 22:18

(05-03-2014 21:23)alisastro napisał(a):  Jestem nowy, ale w kilku miejscach miałem okazję używać wewnętrznej waluty i super się to sprawdzało. Trzeba to oczywiście połączyć w odpowiedni system wymiany "usług"

Mam wrażenie że jestes na tyle nowy że nie wiesz że taki system u nas funkcjonuje Tongue ilość fg masz w profilu i przy postach.

(05-03-2014 23:36)Rafiks1992 napisał(a):  a może wykorzystać to jeszcze inaczej? wziąć przykłady z innych for i fg wymieniać np na kolorowy nick czy jakieś rzeczy z tym związane albo jeszcze inaczej wymienić fg na dostęp do działu forum dla vip ^^ kupony do dostępu na 10 minut np :-P może coś takiego? nie ma sensu żeby wymieniać to na pieniądze moim zdaniem naprawdę, nie starajmy się zarobić na tej stronie, starajmy się żeby ludzie z tego forum czerpali korzyści z innych stron ;-)

Kolorki to pokemonowe rozwiązanie i na pewno się nie pojawi, a to o czym piszesz jest dostępne od lat Smile Tu masz panel: http://zarabiam.com/newpoints.php