Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rosyjskie serwisy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rosyjskie serwisy (/Temat-Rosyjskie-serwisy-80575)



Rosyjskie serwisy - wojtus001 - 24-11-2013 20:56

Witam wszystkich chciałbym z wami podzielić się moimi przemyśleniami na temat zarabiania na rosyjskich buxach itp...
A więc tak nie wiem czemu mało osób korzysta z tych serwisów może dlatego że Rubl jest dość tanie ale można spokojnie na dzień ok 100 rubli wyciągać ja osobiście 40 rubli wyciągam na seosprint.net ale zarabiam jeszcze na ok 10 rosyjskich serwisach takich jak wmreklama.ru proficentr.com itp.. i nie wszystkie płacą w rublach są te co można wypłacać w $$ i euro.
A wy jak o tym myślicie jest sens takiego zarabiania???


RE: Rosyjskie serwisy - Devil877 - 24-11-2013 21:30

Sens być może i jest wtedy gdy masz poleconych przynajmniej mi się tak wydaje ale buxy przynajmniej do mnie nie przemawiają próbowałem ale zazwyczaj kończyło się na nie wypłacalności lub z dnia na dzień zwiększone minimum . Majątku na buxach nie zbijesz xD


RE: Rosyjskie serwisy - wojtus001 - 25-11-2013 09:09

No tak ale tylko na jednym buxie zarabiam, bo według mnie to nie ma sensu. Lepiej jakieś GPTR w którym jest wiele sposobów zarobku a w Rosji to już mnóstwoBig Grin