Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cex.io - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Cex.io (/Temat-Cex-io-80549)

Strony: 1 2 3


Cex.io - Xullrae - 24-11-2013 13:45

Jako że w temacie o cex.io jeden z użytkowników wspomniał o braku konkretnego poradnika jak w to zainwestować, postanowiłem że ja go zrobię.

Czysty link: Cex.io
Ref link: Cex.io


Czym jest strona cex.io?
Jest to strona na której możemy kupować i sprzedawać moc obliczeniową, czyli GHS. Ale to nie wszystko możemy także kupować moc obliczeniową do NMC, czyli Namecoinów(o których również napiszę poradnik).

[Obrazek: 6k1h.png]


Jak widać, GHS/BTC(moc obliczeniowa dla BTC) NMC/BTC(zamiana NMC na BTC i na odwrót) GHS/NMC(moc obliczeniowa dla NMC) BF1/BTC(to również ma jakiś związek z miningiem BTC, ale nie mam pojęcia o co dokładnie tu chodzi.)

Jak widzimy na urywku screena wyżej, by zakupić GHS, potrzebujemy BTC, w tym celu po utworzeniu konta, wchodzimy w zakładkę Fund Account.

[Obrazek: 847i.png]

Jak byk jest napisane "Send your Bitcoins to this address:"
Tak więc wysyłamy BTC na podany adres(każdy posiada indywidualny), po czym, wracamy do zakładiki Trade, widocznej w lewym górnym rogu.


[Obrazek: 6umi.png]

Tu widać, możemy zlecić kupno bądź sprzedaż GHS, jak widzimy jest to zlecenie, czyli kiedy będzie GHS po takiej cenie po jakiej chcemy kupić, to strono ją za nas kupi. To samo tyczy się sprzedaży.

Mam nadzieję że nikogo nie urazi to że zakładam nowy temat(szczególnie użytkownika Masaj), ale jako że nie było to dokładnie wyjaśnione chciałem to wyjaśnić.

Jeśli będą jakieś niejasności, to postaram się wszystko wytłumaczyć.


RE: Cex.io - ryback - 24-11-2013 15:42

no i dla mnie gitara prosto zwiezle i na temat
o to mi chodzilo bo do konca nie wiedzialem jak to ugryzc
reput leci


RE: Cex.io - ryback - 24-11-2013 19:06

jeszcze mam jedno pytanie co do gieldy mtgox
po rejestracji i wysylce papierkow do weryfikacji caly czas sie czepia o Increase your account security now by visiting our Security Center! i nie wiem dokladnie jak ustawic Realizowalny Kod Mt.Gox przy Software Authentication System
jak ktos wie to niech piszeBig Grin


RE: Cex.io - KerPwn - 27-11-2013 16:56

Nie polecam tam inwestować, patrząc na trudność która cały czas rośnie szybciej niż kurs, odzyskacie może 40% (W najlepszym wypadku) kwoty którą przeznaczycie na zakup.


Odp: Cex.io - asiorek - 27-11-2013 17:04

To gdzie polecasz zainwestowac?.

Wyciapane z mojego kalkulatora L9


RE: Cex.io - KerPwn - 27-11-2013 17:07

Jeżeli masz większe środki to forex, jeżeli nie to HYIP'y tylko wiadomo trzeba pomyśleć nie bezsensu kasę ładować Smile Tutaj niby dajesz kaskę nic nie robisz i leci stan konta ... pomyślcie jak to może być bez haczyka. Jak coś to na PW zapraszam Big Grin


Odp: Cex.io - Xullrae - 27-11-2013 17:10

Czy ja wiem, ja sam sprobuje, predzej czy pozniej inwestycja sie na pewno zwroci, pytanie tylko kiedy.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


RE: Cex.io - KerPwn - 27-11-2013 17:12

Właśnie się nie zwróci, już z jednym użytkownikiem ów rozmowę przeprowadziłem w tym temacie http://zarabiam.com/Temat-Nasza-indywidualna-kopareczka-na-blaszaka-80609?page=6
Od postu #56


RE: Cex.io - Haffey - 27-11-2013 17:39

zamiast inwestować duzo lepiej kupic jakąś kryptowalute ! Wink


Odp: Cex.io - asiorek - 27-11-2013 17:59

Kupie zeby sprzedac?Big Grin nie za ta cene, bo nie wiadomo czy pójdzie w gore, czy po nowym roku cena nie spadnie. .

A jak jest z dvc, ixc , nmc( czy jakos tak..). Skupuje to ktos jeszcze?

Wyciapane z mojego kalkulatora L9