Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku (/Temat-Gra-GoalTycoon-Gra-ruszyla-o-23-00-14-Gru-Manager-Pilkarski-z-mozliwoscia-zarobku-80474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - kolorpurpury - 01-06-2014 15:46

(31-05-2014 19:38)aro400 napisał(a):  Poszło z refka.

jak będziesz potrzebował pomocy pisz na gg: 4647096


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - tollusiek - 03-06-2014 19:14

Zarejestrowany z fefa Smile
Dopiero się zapoznaję z gierką, ale faktycznie nie jest ona czasochłonna. Pewnie trochę mi to zejdzie, jak załapię wszystko co i jak, póki co jest okej.
Pozdrawiam! Smile


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 17-06-2014 02:06

Witam!!!
Ja tam za sam mecz zarabiam od 35 do 70 golda ale nie w Polsce, więc nie jest tak źle co prawda zainwestowałem 19 euro na rozbudowę stadionu oraz zakup młodych i trenerów. Miesiąc i się zwróci a potem już do przoduTongue


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 19-06-2014 14:19

Czy ktoś wie kiedy skończy się ta praca na stronie bo dzisiaj puchar a ja nie ustawiłem cen biletów na maxaSad

Czy ktoś wie kiedy skończy się ta praca na stronie bo dzisiaj puchar a ja nie ustawiłem cen biletów na maxa4
a wczoraj nieźle zarobiłem za mecz u siebieTongue

[Obrazek: Tak_si_zarabia_za_mecz.jpg]


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - fusek - 25-06-2014 19:56

jak to jest z energia czy energie kupuje sie tylko za euro?


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - kolorpurpury - 25-06-2014 21:46

(25-06-2014 19:56)fusek napisał(a):  jak to jest z energia czy energie kupuje sie tylko za euro?

Wszystko w markecie kupuje się za euro więc energię też Smile
Gold jest potrzebny tylko do naprawiania i kupowania młodych zawodników lub trenerów.


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - niitrro - 26-06-2014 13:55

Dobry pomysł z taką grą. Łączenie pasji i zarabiania.


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - Patenciarz - 26-06-2014 14:18

Tak grajac w miesiac w to z przyjemnoscia nie dla samego zarobku ile mozna zarobic dodatkowo jakos na tym?


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 07-07-2014 03:51

Witam mam problem oczywiście na moją korzyść .Chodzi mi o to że moja popularność rośnie o 3% kazdego dnia nie ważne jakie ceny biletów ustalę chociaż w fans piszę że spadło o 11,3%, bo specjalnie podnosze ceny biletów bo co mi z tego że będę miał popularność na poziomie 100 a stadion rozbudowany do 3.000 miejsc , nie siądą chyba na trawie albo nie wejdą na drzewo, to więc jakim cudem mam cały cas więcej???? Może to jakiś błąd, czy może ktoś ma to samo??? Od jakiś 5 dni tak mam , a wiem jak obliczyć ile mi przyjdzie na poszczególne sektory, a cenę podnoszę specjalnie, bo kasa większa, a i tak jestem pierwszy ,wiec popularność i tak na koniec sezonu mi wzrośnie o 50 punktów, a dopuki nie mam rozbudowanego stadionu min na 2lvl nie mam zamiaru zostawiać tych cen takich jakie są , więc wtf ???
P.S byłbym wdzięczny zaodpowiedźBig Grin


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - xXxPiciaxXx - 07-07-2014 09:19

Siemaneczko napisz do mnie na gg bo coś mi się Twój numer usunął to coś może pomogę

ja już w miare ogarniam tego goaltycoon, gram od samego początku i aktualnie jestem w 4 lidze