Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku (/Temat-Gra-GoalTycoon-Gra-ruszyla-o-23-00-14-Gru-Manager-Pilkarski-z-mozliwoscia-zarobku-80474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku - MarketGlory - 28-01-2014 09:40

(28-01-2014 09:14)Diamentyczna napisał(a):  Jak połączyc konto marketglory z goaltycoon?

Jak masz już konto na MarketGlory to kliknij w
Go to goalTycoon i automatycznie cie przeniesie

[Obrazek: gola-tycon.jpg]

Jeśli nie masz jeszcze konta w Marletglory to zachęcam do rejestracji z mojego refflinka.Służę pomocą w razie potrzeby, posiadam dużą wiedze na temat MGTongue


Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - kolorpurpury - 27-03-2014 17:27

Przedstawiam wam świetnie wykonany menadżer piłkarski w którym podobnie jak w niektórych grach można zamienić wirtualne pieniądze na prawdziwe EURO.

Gra nazywa się GoalTycoon i jest połączona z grą MarketGlory.

Reflink GoalTycoon : GoalTycoon - reflink (Jeśli szanujesz moją pracę Smile )
Czysty link: GoalTycoon

Reflink MarketGlory: MarketGlory - Reflink
Czysty link: MarketGlory

Oferuję pełną pomoc w obu grach osobom, które zarejestrują się z Reffa Smile

W Goaltycoon już wszystko sprawnie i dobrze funkcjonuje. Zapraszam do rejestracji!

Podstawowy poradnik:

Piłkarze, ustawienie, pozycje:
Na nasz start w grze otrzymujemy drużynę składającą się z 20 różnych zawodników. ("Line UP" - lista zawodników)
Każdy z nich ma przypisaną do siebie jedną/dwie pozycje na boisku. Wybieramy taktykę i ustawiamy graczy na odpowiednich pozycjach. ("Tactics") Pozycje w danym ustawieniu są wypisane w "Tactic Info". Ważne, żeby jak najwięcej graczy grało na SWOICH POZYCJACH. Gracze na swoich pozycjach mają 100% czynnik skuteczności (100 w zielonym kółku przy graczu). Jeżeli gracz będzie grał na innej pozycji czynnik będzie mniejszy np. 75% 63% czy 50% w zależności jak daleko gra od swojej pozycji)
Przykład: Jeśli RW (Prawy skrzydłowy) będzie grał na pozycji CF (środkowy napastnik będzie miał 75%, jeśli ustawimy go gdziekolwiek w pomocy będzie miał 50%)

SG - Scoring General - siła drużyny po dodaniu siły wszystkich zawodników ustawionych w pierwszym składzie. To najważniejsza liczba. Głównie ona decyduje o tym czy wygrywamy mecze.
GS - General Scoring (przy piłkarzach) - ogólna siła piłkarza (rośnie podczas treningu umiejętności)
AS - Actual Scoring (przy piłkarzach) - aktualna siła piłkarza. Jest liczona wg wzoru: GS x Coefficient (w % skuteczność) Przykład:
12.39 Scoring / 53% Coefficient - 4.89 Actual Scoring
Coefficient jest liczone z aktualnej formy, doświadczenia, energii i morale.

Jeżeli zawodnik nie może grać na swojej pozycji i gra przy skuteczności 75% (ma 75 w zielonym kółku po ustawieniu na boisku) to jego Actual Scoring będzie zmniejszony o 25%.

Trening:
Zakładka "Training" - Po prostu przesuwamy każdego zawodnika w odpowiednie pole.
SH - Shoot - Strzały - Trenują ofensywne pozycje: RW LW IF CF HO
HS - Head Shoot - Strzały Głową - Trenują ofensywne środkowe pozycje (tylko wysocy zawodnicy najlepiej powyżej 185 cm wzrostu): IF CF HO
LS - Long Shot - Strzały z dystansu - Ofensywni pomocnicy, cofnięci napastnicy: OM HO
DR - Dribling - Drybling - wszyscy w polu ze wskazaniem na napastników i pomocników.
PS - Passing - Podania - pomocnicy: CM SLM SRM DM OM MLB MRB
TK - Tackling - Gra ciałem, wślizgi - obrońcy, ewentualnie defensywni pomocnicy: SW CB WLB WRB FLB FRB DM MLB MRB
GK - Goalkeeper - Bramkarze - GK
SP - Speed - Szybkość - skrzydłowi: WLB WRB FLB FRB SLM SRM MRB MLB RW LW
STM - Stamina - Wytrzymałość - wszyscy (raczej nie trenujemy, jeśli już to sporadycznie jeśli ktoś ma bardzo słabą)

Do tego mamy Training speed (szybkość treningu) każdy zawodnik ma inną.

Młodzi zawodnicy - YOUTHS - za golda możemy kupować młodych zawodników (do dorosłej kadry mogą wejść dopiero po jednym sezonie) Ustawiamy ich trening tak samo jak dorosłej kadrze. W zależności od ceny możemy kupić wolniej rozwijających się zawodników lub dużo szybciej.)
Training Logs - zapisy z treningów, kto jaką umiejętność o ile podniósł w danym dniu.

Finanse:
Manager fund - nasze konto menadżera w euro. Możemy zainwestować w nie euro lub wypłacić. Do Manager Fund można dodać Euro z Club Fund jeśli posiadamy minimum 10 Euro. Za manager fund kupujemy wszystko co jest dostępne za Euro w markecie (nowe siedzenia, materiały, elementy stadionu itp. itd.)
Club Fund - konto klubu.
Euro - Możemy kupić za gold i wypłacić do manager fund od 10 euro.
Gold - Możemy za to kupić młodych zawodników, kupić innych zawodników w zakładce "Transfers" lub trenerów. Potrzebne do naprawiania elementów stadionu. Można zamienić na PLN lub Euro.
PLN (lub inna waluta w zaleznosci od kraju) - Można zamienić na gold. Nic za to nie kupimy ale w tej walucie zarabiamy na biletach (tylko spotkania u siebie), bonusach od wygranej (zależne od kraju i od ligi) i bonusach na koniec sezonu (zależne od kraju, ligii i miejsca w lidze).
W PLN codziennie pobierane są wypłaty dla zawodników i sztabu (Salary) oraz opłata za wyjazdowe mecze. Saldo może być czasami ujemne. Nie trzeba się tym przejmować. Waluty wymieniamy w Market - Financial Market

Stadion, rozbudowa, inne budynki.

Najważniejsze - należy ustawić ceny biletów na maksymalne (1, 3 i 5 PLN)
Klikamy na City - SUPPORTERS i tam ustalamy MAKSYMALNE ceny biletów jakie możemy!

(Dalsza część niebawem)

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania Smile

Uważam, że grę można traktować jak każdego innego menadżera z dodatkową opcją zarobku lub jak typowy zarobek na który jednak trzeba cierpliwie poczekać lub zainwestować. Jest to jednak prosta forma zarobku i nie wymaga poświęcania tyle czasu.


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - fusek - 28-03-2014 18:38

a mozna cos wiecej o tej grze? ja mam tam konto ale moj stan finansowy wynosi - 600 pln, skad i jak brac tam pieniadze? sprzedawc zawodnikow?


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - Ewcia6000 - 28-03-2014 18:59

zapisałam się Smile Ewcia6000 i mysza5000


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - kolorpurpury - 28-03-2014 22:37

(28-03-2014 18:38)fusek napisał(a):  a mozna cos wiecej o tej grze? ja mam tam konto ale moj stan finansowy wynosi - 600 pln, skad i jak brac tam pieniadze? sprzedawc zawodnikow?

Pieniądze zarabiasz głównie za sprzedane bilety na spotkaniach u siebie. Na start to jest 1000 pln i z tego płacisz 250 podatku. Plus bonus za wygrane mecze nie wiem dokładnie od czego zależy i czy każdy ma taki sam. Ja miałem 3 dni temu 12 zł a teraz jakos ponad 50.

Po rozbudowie stadionu wiecej zarabiasz oczywiscie na biletach.

(28-03-2014 18:59)Ewcia6000 napisał(a):  zapisałam się Smile Ewcia6000 i mysza5000
Jakbyś miała jakieś pytania, potrzebowała porad na początek w obu grach daj znać. Na marketglory wysłałem Ci najwazniejsze porady na pierwsze kilka dni gry, potem podeślę Ci dalszą strategię Smile

Znasz się trochę na piłce? Smile


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - Story - 29-03-2014 00:01

Market: Quixx
Goal: Quixxer
Z refka ;d


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - kolorpurpury - 29-03-2014 13:46

(29-03-2014 00:01)Story napisał(a):  Market: Quixx
Goal: Quixxer
Z refka ;d

Poradnik na początek do marketglory wysłany w grze.

W goaltycoon musicie najprawdopodobniej poczekać do końca ligii i będziecie grac w przyszłym sezonie. Liga trwa miesiąc do 15 kwietnia obecny sezon.

W Goaltycoon najważniejsze co należy zrobić na początek to odpowiednio ustawić zawodników do treningu w zakładce Training - Przed ligą zdążycie zwiększyć ich umiejętności.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące pozycji zawodników i treningu - zapraszam.


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - dovakhinpl12 - 29-03-2014 22:29

o.O wkoncu ruszył ? Big Grin


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - mareczek - 29-03-2014 23:20

Czy moge grac tylko w tycoon bez rejestrowania sie w marketglory? Czy bedzie mi trudniej?


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - kolorpurpury - 30-03-2014 11:04

(29-03-2014 23:20)mareczek napisał(a):  Czy moge grac tylko w tycoon bez rejestrowania sie w marketglory? Czy bedzie mi trudniej?

Jasne, że możesz. Fakt marketglory może ułatwić grę, ale na to potrzeba dużo czasu nowe konto w MG dużo Ci nie da ale jeśli będziesz regularnie grał na obu kontach to po jakimś czasie efekty będą dużo lepsze lub po prostu wypłacisz z 2 gier zamiast z jednej Smile