Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku (/Temat-Gra-GoalTycoon-Gra-ruszyla-o-23-00-14-Gru-Manager-Pilkarski-z-mozliwoscia-zarobku-80474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - P.pw - 15-11-2014 14:48

@Dareo

z czego pamiętam to w continental są najpierw 4 Mecze Kwalifikacyjne
A wiem co mówię bo w poprzednim sezonie doszedłem do 64


Odp: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - dareo0045 - 15-11-2014 15:28

Dopiero w tym sezonie zaczełem zaglądać,zmieniać ustawienia itp.Piszesz że 4 rundy kwalifikacyjne.Na forum goaltycoon dziś pisali że 3 rundy a czwarta jest już liczona do 512.Przekonam się dzisiaj.Mecz 3 rundy przeciwko FC Sandy:
[Obrazek: view1.php?file=aXNjc2kvMjAxNC8xMS8xNS9QL...1416061177]
Będzie ciężko bez Lewandowskiego i Piszczka Wink,ale jak przejde to jutro o golda być może zagram dwumecz.:idea:

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - P.pw - 15-11-2014 15:40

Ale masz niski scoring Big Grin
Ale może trafi ci się później jakiś rumun z jeszcze mniejszym Big Grin

Życzę powodzenia Wink Co wy na to że teraz będziemy dawać screeny gdzie doszliśmy ? Big Grin


Odp: Menadżer piłkarski z wypłatą pieniędzy - dareo0045 - 15-11-2014 16:20

Wiem że niski.Przez pierwsze 7 sezonów nie grałem wogóle.W połowie 8 sezonu zaintersowalem się jednak.Za zgromadzone pieniądze kupiłem 4 młodzików za 60golda i z wyciągnełem klub z 14 na 5 miejsce.Ten 9 sezon dopiero na dobre prowadzę.26 zawodników starcza bez kupowania energy.Nic jeszcze nie inwestowałem ani nie rozbudowywałem więc myśle że w tej sytuacji nie jest aż tak źle.W planie najważniejsza dla mnie rzecz to upgrade Szpitala na 2 poziom i dokupienie miejsc dla publiki.Po tym sezonie jestem pewien że kupowanie energy jest zbędne o ile ma się większą kadre.
Edit:
Udało się przejść 3 faze playoff.Tylko 1:0 scoring 71.
Jednak są 3 rundy play-off.4 runda mecz i rewanż.

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: GoalTycoon - Pierwszy poradnik do gry - Bocian - 27-11-2014 17:58

Pomogę każdemu kto zarejestruję się z tego linku:

http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/KRAVER

Odpisuję szybko i konkretnie zapraszam do gry