Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Android - gry - skąd pobierać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Android - gry - skąd pobierać (/Temat-Android-gry-skad-pobierac-80469)



Android - gry - skąd pobierać - konrad123456789 - 23-11-2013 11:15

Siemka
Tak jak w temacie, szukam stron z których można pobrać dużo gier na androida.
Wiem, że na chomikuj jest masa, ale trzeba mieć sporo transferu Tongue
Szukam jakichś darmowych źródeł. Macie coś takiego ?
Za pomoc +


RE: Android - gry - skąd pobierać - Vister81 - 23-11-2013 12:15

Dowolne, nielegalne warezy?


RE: Android - gry - skąd pobierać - sajmoon - 23-11-2013 12:40

Wpisz w google android polska Wink


RE: Android - gry - skąd pobierać - tiumer - 23-11-2013 14:05

Sklep Play, jest bardzo dużo darmowych gier, a te płatne są tanie, większość kosztują poniżej 10zł, więc nie opłaca się kraść i pozbawiać twórców zapłaty za swoją pracę.


RE: Android - gry - skąd pobierać - Serviskr3 - 23-11-2013 14:25

również polecamy sklep play, wszystkie gry dostepne za darmo tam są Smile


Odp: RE: Android - gry - skąd pobierać - asiorek - 23-11-2013 15:30

(23-11-2013 14:05)tiumer napisał(a):  kraść i pozbawiać twórców zapłaty za swoją pracę.

Przeciez chyba ktos tak czy siak ta gre kupi wiec i tak zysk maja , same reklamy jak sa , a zreszta nie kupi ze sklepu 100 ludzi na 1000 ludzi ktorzy zakupili zysk maja i tak spory :-)


Wyciapane z mojego kalkulatora L9


RE: Android - gry - skąd pobierać - tiumer - 23-11-2013 15:47

W płatnych grach reklam zazwyczaj nie ma. Czyli według Twojej logiki można sobie pójść do sklepu, zrobić zakupy i powiedzieć, że się nie zapłaci, bo sklep i tak będzie miał zysk?


RE: Android - gry - skąd pobierać - asiorek - 23-11-2013 16:14

Trafiały mi się gry płatne z reklamami. Chodziło mi tutaj bardziej o równość, a nie o darmowe zakupy Smile Wiadomo że są straty, ale takie większe 'korporacje' praktycznie nie odczuwają starty. Gdyż większa część globu ową gre i tak kupi, więc tak czy siak zysk ma, co prawda mniejszy bo np z 1000 moglo byc 1100 no ale nic na to sie nie poradzi . Ja akutalnie na swoim L9 ( a miałem kilka wcześniej telefonów Big Grin )mam chyba tylko 2 lub 3 gry płatne i jedna darmową. A gram od czasu do czasu .. Takie masło maślane. pokerface


RE: Android - gry - skąd pobierać - warrrkek - 30-11-2013 18:33

apkmania.com