Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Region, NIP co jest? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Thisbox.pl (/Forum-Thisbox-pl-103)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-104)
+----- Wątek: Region, NIP co jest? (/Temat-Region-NIP-co-jest-8043)



Region, NIP co jest? - Raperrek - 01-06-2010 18:25

Na podstawie:
[Obrazek: 7ae456f9.jpg]
Wpisałem do pewnej wyszukiwarki numer nip, oto co znalazłem:
[Obrazek: this_box]
(mój screen, zakaz kopiowania)
Co wy na to? Nie wydaje mi się to za profesjonalne, wypowiedzcie się.
Ps. Teraz wiemy skąd takie zadania Smile


RE: Region, NIP co jest? - Magnus - 05-06-2010 11:46

E tam ... Przegoni taga na pewno już przegoniło ten restock thisboxa przybił im gwóźdź to trumny Tongue ...


RE: Region, NIP co jest? - Paviano - 05-06-2010 14:39

Cytat:Wszystkie materiały zawarte na stronach serwisu http://www.thisbox.pl są własnością operatora serwisu ProEU , Bernard TWARÓG z siedzibą w Krakowie przy ul. Fatimskiej 25 i jako takie podlegają ochronie prawnej. W szczególności dotyczy to ochrony przyznanej przez przepisy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy prawo własności przemysłowej oraz ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.



ProEU , Bernard TWARÓG z siedzibą w Krakowie przy ul. Fatimskiej 25, jako operator serwisu ThisBox.pl informuje, że wszelkie dane, zdjęcia, w szczególności nagród i inne materiały zamieszczone na stronach serwisu internetowego ThisBox.pl mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług, ani nie mają charakteru przyrzeczenia publicznego, chyba, że w określonym przypadku zostało w sposób wyraźny sprecyzowane coś innego.

A jednak profesjonaliści Tongue


RE: Region, NIP co jest? - sebastian43210 - 09-06-2010 12:16

brak jakiegokolwiek profesjonalizmu...


RE: Region, NIP co jest? - BartuS - 09-06-2010 12:21

@up, Dlaczego ? Uzasadnij ;]


Ja tam się w to nie bawię. Aczkolwiek wygląda profesjonalnie ;]