Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Mentora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Szukam Mentora (/Temat-Szukam-Mentora-80423)



Szukam Mentora - Thunder990 - 22-11-2013 12:05

WITAM SERDECZNIE

Chciałbym spytać czy mógłby mi ktoś dokładniej opisać sposób korzystania z Easysub np: System pobrań jak mogę ustawić MB który ma plik ponieważ zwykle wychodzi mi 1bytes,Chciałbym też spytać o resztę sposobów zarabiania np: w którym miejscu rozgłosić ASK itp...






Z góry dziękuję i Pozdrawiam.
Thunder.



RE: Szukam Mentora - jaro225 - 22-11-2013 13:01

Tak jak czytam forum, to póki nie będzie działającego systemu poleconych, póty nie będzie mentorów.


RE: Szukam Mentora - AnnaKa - 22-11-2013 13:47

A gdy bedzke system poleconych zarobki spadna wiadomo dlaczego i taka jest prawda Smile bo poleceni nie wyciagna tyle co ja sam np. A wypalai tylko nisze. Dlatego mysle ze tak jak ktos woli zdobywac poleconych niz pracowac jest bez sensu. Bo pozniej zacznie sie zabijanie o miejsce w sieci. Tak jak Aero2 ktorego szanuje oczywoscie ma ich prawie 50 najlepiej by musial np do 5 dac jakies tam miejsce do nastepnych 5 kolekne i itd. Bo inaczej nie bedzie mu soe to oplacalo.


RE: Szukam Mentora - jaro225 - 22-11-2013 17:04

Sam bym chciał jakiejś pomocy, suchych porad na temat jak to reklamować, ale no nikt chyba mi nie pomoże... Sam muszę próbować.


RE: Szukam Mentora - makumba1 - 22-11-2013 18:25

Dopóki poleceni nie działają nie licz na to :/


RE: Szukam Mentora - Thunder990 - 24-11-2013 16:54

WITAM SERDECZNIE

Znalazłem Mentora proszę Modelatorów o zamkniecie tematu.







Z góry dziękuję I Pozdrawiam.
Thunder.



RE: Szukam Mentora - sqmany - 24-11-2013 18:05

Modelator Xpokerface