Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Litecoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Litecoin (/Forum-Litecoin-375)
+---- Wątek: Litecoin (/Temat-Litecoin-80296)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Litecoin - Xullrae - 19-11-2013 22:59

Ostatnio bardzo rośnie zainteresowanie tą kryptowalutą, jestem niemal pewien że za niedługo zacznie rosnąć, ale do rzeczy.

Ciekawostka, dziś LTC na pewnej giełdzie było za 200$, ale to przez wady płytkiego rynku podobno(sam tylko trochę z tego rozumiem).


Portfel - co i jak

Nie powiem że męczyłem się z tym sporo.
1. Tworzymy swój portfel na tej stronie(możemy też korzystać tylko z tego który wygeneruje nam się z programu z pkt 2 to już jak kto woli.)
Portfel LTC
Pojawią nam się 2 klucze, 1 który wszędzie podajemy jeśli chcemy wpłat, oraz drugi prywatny, by zimportować portfel.
2. Ściągamy portfel z tej strony.
Portfel
Jest to zewnętrze oprogramowanie które będziemy posiadać na komputerze.
3. Po instalacji program musi się zsynchronizować z siecią co jest długie i mozolne(ciekawostka w tym momencie wciąż mi synchronizuje, dlatego robię wszystko na żywo. :v)
Gdy już mu to się uda.
4. To, w zakładce odbierz mamy swój adres portfela LTC, który podajemy przy wpłatach.
4a. Gdy chcemy dodać portfel, to klikamy dodaj adres i dodajemy.
5. W sumie to wszystko o tworzeniu portfela, a naszukałem się tego od groma.


Giełda LTC

Jeśli chce prowadzić transakcje, na tej kryptowalucie, to polecam 3 serwisy.

Rosyjska - brak PLN, różne kryptowaluty - strona działa długo, z tym że to Rosyjska giełda jest :v niestety nigdzie nie ma 100% bezpieczeństwa.

Lilion Transfer - Międzynarodowa - niemal wszystkie waluty i kilka kryptowalut poza LTC i BTC - ta również jest dobra, sam pewnie z tej skorzystam, przy moim przyszłym inwestowaniu w LTC.


Wpłaty i wypłaty - Lilion Transfer


Należy założyć konto na stronie.
Lilion Reflink
Czysty link
Z lewej strony u góry widnieje przycisk rejestracja/registration.


Następnie na głównej stronie wybieramy(dla zamiany z PLN/USD/EUR na kryptowaluty)
1. I give/Daję - National currency/Waluta narodowa
2. I got/Otrzymuję - Cryptographic currency/Waluta kryptograficzna
3. Przekierowuje nas do strony gdzie dokonujemy całej transakcji
4. Po prawej nasze dane, po lewej zobaczymy ile dostaniemy waluty.
5. Po lewej w miejscu account/konto wpisujemy adres portfela.
6. Możemy korzystać też z innych kont poza bankiem, dla takich kont wybieramy electronic currency/waluta elektroniczna.

Następnie na głównej stronie wybieramy(zamiany z kryptowaluty na PLN/USD/EUR itd)
1. I give/Daję - Cryptographic currency/Waluta kryptograficzna
2. I got/Otrzymuję - National currency/Waluta narodowa
3. Przekierowuje nas do strony gdzie dokonujemy całej transakcji
4. Po prawej nasze dane, po lewej zobaczymy ile dostaniemy waluty.
5. Po lewej w miejscu account/konto wpisujemy adres portfela.
6. Możemy korzystać też z innych kont poza bankiem, dla takich kont wybieramy electronic currency/waluta elektroniczna.


Strony z darmowymi LTC

Tych stron naprawdę mało jest.

Co 30 minut.
allcoinfaucet - płacą w BTC wypłacać możemy jak wolimy.

Co godzinę.
Litecoiner

LTC za oferty
Czysty link:
CoinOfMidas
Refback:
CoinOfMidas - zwykły bux, póki co bez reklam, może coś na nim będzie.

Konkursy
Litecoin Kamikaze - działa na tej samej zasadzie co minefield dla BTC, wpłacamy klikamy w pola, po każdym polu możemy wypłacić, gdy trafimy w bombę, tracimy zakład.

Poradnik jeszcze zaktualizuje, ewentualnie dodam następną część, jakieś FAQ, albo coś gdy będzie potrzebne, w następnym poradniku skupię się na giełdzie LTC, czyli co i jak z tym i po co.

Pozdrawiam i życzę powodzenia :3
PS. Mam nadzieję że nadmiar coinurli nikogo nie odstraszy, ale namęczyłem się przy tym trochę, a taka drobnostka jak reklama nie powinna wam sprawić problemu.

Wykres ceny LTC
Cena LTC/USD
Lepszy wykres przez KerPwn


RE: Litecoin - patulsky1337 - 19-11-2013 23:21

A jak np. z portfela wypłacić środki na np. Konto bankowe/Payze już jako $ lub zł?


Odp: Litecoin - Xullrae - 20-11-2013 12:27

Hmm to zrobie dzis, chociaz nie dam rady wczesniej niz kolo 22, ale to raczej nie jest duzy problem. Dodam do tematu.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2

EDIT:
Pytanie wciąż aktualne, czy dodać SS krok po kroku co i jak?


RE: Litecoin - TikTak - 20-11-2013 12:41

za mało stronek co oferują LTC co 30 min duzo jest co oferują BTC ale teraz jak płacą tak cienko to w ogóle sie to nie opłaca


Odp: Litecoin - Xullrae - 20-11-2013 13:15

No niestety, ale LTC mozna kupic, bo czeka ja to samo co BTC, a to nie jest duzy wydatek, a zarobek moze byc niezly.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


RE: Litecoin - szufliko - 20-11-2013 17:43

duże wahania wartości ma ten litecoin? Większe niż BTC?


RE: Litecoin - Xullrae - 20-11-2013 18:38

Przepraszam, nie umieściłem wykresu.
http://www.ltc-charts.com/period-charts.php?period=2-days&resolution=hour&pair=ltc-btc&market=btc-e
Dodam go również w temacie.


RE: Litecoin - KerPwn - 20-11-2013 22:00

Według mnie tutaj jest o wiele lepszy wykres : http://bitcoinwisdom.com/markets/btce/ltcusd Mamy do tego BID/ASK i ostatnie transakcję.


RE: Litecoin - adrick1197 - 26-11-2013 16:40

ktos korzystal z btc-e.com jak tam sie doladowuje kaske ?
wrzucilem 0,01 btc i nie wiem ale nie pokazuje mi tego tylko w transakcjach nie zakonczonych


RE: Litecoin - SweetSensi - 27-11-2013 17:52

Co nikt nic nie piszę o LiteCoinach ?? Kurs dziś przebije 30 $ za 1 LTC Smile