Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy dział : Kryptowaluty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nowy dział : Kryptowaluty (/Temat-Nowy-dzial-Kryptowaluty-80263)

Strony: 1 2


Nowy dział : Kryptowaluty - Haffey - 19-11-2013 16:12

Witam serdecznie

Od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem forum i muszę przyznać iż bardzo dobrze sie tutaj czuje. Czytelnie ,przejrzyście, sam Jobs byłby zadowolony .

Brakuje mi jednak działu(tak działu, ponieważ jest to bardzo obszerny temat) który byłby poświęcony kryptowalutom . Mianowicie od długiego już czasu wiele osób zarabia właśnie internetowo na takich oto walutach. Na przestrzeni kilku lat setki osób zostało milionerami(nie bujam w obłokach) i uważam iż na takim jedynym swoim rodzaju forum powinny być zawarte wszelkie pomocne informacje .
Jak tego dokonali?
Jak zrobić to samo ?
oraz wiele innej fundamentalnej wiedzy..

Gdy pierwszy raz czytałem o BTC gdzieś na onionie za jeden trzeb było zapłacić kilka dolarów. Gdy jakimś trafem 3 miesiące temu dowiedziałem sie ze jest wart juz 400 zł nie mogłem wybaczyc sobie iż nic z tym nie zrobiłem i powiedziałem sobie ze jak tylko będzie jakiś spadek kupuje.. Tak więc nie kupiłem do dnia dzisiejszego kiedy to btc bije rekordy i jest wart około 2.000 zł. Myślę ze każdy sobie przeliczy możliwe zyski. Dziś BTC to juz nie jakiś wymysł.. to 7 mld wpompowanej gotówki. Debaty rządów na temat waluty,pierwsze tematy w mediach branżowych, tysiące sklepów internetowych na całym swiecie oraz o wiele wiele więcej.

Litecoin bo tak nazywa sie młodszy brat bitcoina(nazywany srebrem) jest świetna alternatywą z bardzo dużym potencjałem wzrostu i dziś można go kupić w granicach 30 zł . Spodziewam się iż kwestią czasu jest wzrost ku niebu lecz nie chciałbym się bawić tutaj w wróżenie z fusów.

Dlaczego to wszystko pisze ? Aby was zachęcić Wink

Są również inne metody zarabiania na powyższych walutach i nie tylko. Lecz o tym już sie nie będę rozpisywał .


RE: Nowy dział : Kryptowaluty - Xullrae - 19-11-2013 18:52

Osobiście jestem za, po tym wielkim bumie i skoku BTC, jestem niemal pewien że to samo nastąpi z LTC, pytanie tylko kiedy, osobiście obstawiam że w momencie w którym trudność kopania osiągnie trudność taką jaką ma teraz BTC(popatrzmy jeszcze na fakt że LTC można wydobywać tylko CPU bądź GPU, bez ASIC(ASCI?) co tylko przyśpieszy ten fakt).

Stanowczo i pewne, tak.

Wnoszę jeszcze by podzielić ten dział na waluty:
BTC - Bitcoin
LTC - Litecoin
Inne
Ponieważ BTC jest sławne od dawna, LTC jest jego młodszym kuzynem stworzonym przez byłego pracownika google, a reszta jest mniej znana, póki co.


RE: Nowy dział : Kryptowaluty - dorbiel - 19-11-2013 19:10

Jakieś info gdzie można zarabiać LTC/ POPROSZĘ! Smile


RE: Nowy dział : Kryptowaluty - Xullrae - 19-11-2013 19:27

Jutro wrzucę poradnik, ale nie ma za bardzo nic poza kopaniem. Spokojnie, dopiero ogarniam wszystko. :3


RE: Nowy dział : Kryptowaluty - tomula06 - 19-11-2013 22:39

a istnieje mozliwosc kupna litecoina bez kopania?


RE: Nowy dział : Kryptowaluty - yazir - 19-11-2013 22:54

tak, na giełdach i od prywatnych użytkowników


RE: Nowy dział : Kryptowaluty - nokira - 20-11-2013 17:03

Też jestem za takim działem, dużo się o tym słyszy, o LTC za dużo nie wiem.


RE: Nowy dział : Kryptowaluty - JuNiOrSoDa - 20-11-2013 17:15

Jestem na TAK, ponieważ tematy o BTC są porozrzucane po całym forum Smile


RE: Nowy dział : Kryptowaluty - Xullrae - 20-11-2013 19:36

Jeśli powstanie taki dział, chętnie zajmę się wszelkimi działami LTC, póki można na tym zarobić jakoś.


RE: Nowy dział : Kryptowaluty - jaro225 - 20-11-2013 21:41

Też jestem za. Nie wiem jeszcze czy zainwestuję, lecz chętnie poczytam i dowiem się czegoś nowego Smile.