Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl (/Temat-Koszulki-EARNEROW-Zarabiam-com-do-kupienia-na-CupSell-pl-80236)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - majeros - 16-02-2015 22:00

Dzisiaj rano otrzymałem wiadomość sms że moje zamówienie zostało wysłane Huh
Fajnie nie myślałem że aż tak szybko wyślą Big Grin
Jak przyjdzie przesyłka to wstawiam foto do galerii Big Grin


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - majeros - 18-02-2015 15:16

Koszulka dzisiaj przyszła zdjęcie już w galerii Big Grin


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - Admin - 18-02-2015 23:05

sam zamówiłem bluzę, jak przyjdzie dam znać czy było warto Smile

edit. bluzy nie polecam, słaby materiał i wykonanie, koszulki/kubki naprawdę extra, ale bluzy to stracone pieniądze (podobno nie robi ich cupsell tylko zewnętrzna firma).


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - Admin - 19-05-2015 12:52

http://zc.cupsell.pl - gdyby ktoś polował na gadżety to dziś jest DARMOWA przesyłka Smile


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - almich - 20-05-2015 11:09

a juz mialem bluze brac ale jak slaba jakosc to odpada, a do kiedy ta darmowa przesylka ?


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - Juhas - 20-05-2015 12:52

Do konca wczorajszego dnia Tongue


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - Admin - 20-05-2015 19:14

(20-05-2015 11:09)almich napisał(a):  a juz mialem bluze brac ale jak slaba jakosc to odpada, a do kiedy ta darmowa przesylka ?

bluzy nie bierz, okropne mają, są w nich wycięte w kieszeniach dziury, zadzwoniłem tam i mówie co to za shit wysłaliście podziurawiony a oni: "to wyjście na mp3" - zgon beka bluzę zwróciłem na ich koszt i wymieniłem na 3 zajebiste koszulki z zc - tutaj brak jakichkolwiek zarzutów Smile


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - Roxi5017 - 20-05-2015 19:18

(20-05-2015 19:14)Admin napisał(a):  
(20-05-2015 11:09)almich napisał(a):  a juz mialem bluze brac ale jak slaba jakosc to odpada, a do kiedy ta darmowa przesylka ?

bluzy nie bierz, okropne mają, są w nich wycięte w kieszeniach dziury, zadzwoniłem tam i mówie co to za shit wysłaliście podziurawiony a oni: "to wyjście na mp3" - zgon beka bluzę zwróciłem na ich koszt i wymieniłem na 3 zajebiste koszulki z zc - tutaj brak jakichkolwiek zarzutów Smile
To może najlepiej usuń je z oferty, to nikt nie zamówi tego shitu przynajmniej Tongue A zostaw tylko koszulki, z których będą sami zadowoleni klienci Wink


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - Admin - 20-05-2015 20:03

(20-05-2015 19:18)Roxi5017 napisał(a):  
(20-05-2015 19:14)Admin napisał(a):  
(20-05-2015 11:09)almich napisał(a):  a juz mialem bluze brac ale jak slaba jakosc to odpada, a do kiedy ta darmowa przesylka ?

bluzy nie bierz, okropne mają, są w nich wycięte w kieszeniach dziury, zadzwoniłem tam i mówie co to za shit wysłaliście podziurawiony a oni: "to wyjście na mp3" - zgon beka bluzę zwróciłem na ich koszt i wymieniłem na 3 zajebiste koszulki z zc - tutaj brak jakichkolwiek zarzutów Smile
To może najlepiej usuń je z oferty, to nikt nie zamówi tego shitu przynajmniej Tongue A zostaw tylko koszulki, z których będą sami zadowoleni klienci Wink

Tak też zrobiłem.

Bluzy wycofane z https://zc.cupsell.pl/ Wink


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - BabyBuns - 20-05-2015 23:39

Takie pytanie. Te czarne koszulki mają logo z czarnym tłem? Bo na podglądzie brzydko to wygląda.