Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl (/Temat-Koszulki-EARNEROW-Zarabiam-com-do-kupienia-na-CupSell-pl-80236)

Strony: 1 2 3 4 5


Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - Admin - 18-11-2013 21:20

Zgodnie z obietnicą spełniamy Waszą prośbę dodając możliwość zamówienia koszulek które wygrały, konkurs na najlepszy projekt koszulkowySmile

Wzory można sprawdzić pod poniższym linkiem, na chwilę obecną jest ich 4.

Należy też dodać że jeśli ktoś zamówi 2 koszulki to wysyłkę otrzyma za darmo! Koszulki są sprzedawane po najniższej cenie, marża dla Nas wynosi 1 grosz od koszulkiSmile i jest wprowadzona wyłącznie w celach statystycznych Wink

https://zc.cupsell.pl/

[Obrazek: print-1.jpg][Obrazek: print-1.jpg]





Wkrótce zapewne dodamy koszulki w forumowym sklepie za Forum Goldy cena w przeliczeniu na fg będzie niemal taka sama lub parę złotych większa z uwagi na dodatkową wysyłkę.

IdeaIdeaIdea


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - surfer0700 - 18-11-2013 21:24

Fajna akcja, wiesz że jestem za i na pewno zamówię sobie tą koszulkę z krawatem. Jak tylko dojdzie, cyknę fotkę i do galerii. Smile


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - Majka - 18-11-2013 21:28

Bajera. Nawet ja się skuszę Smile Hajs się musi zgadzać Tongue


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - jaro225 - 18-11-2013 22:45

Kupię takową koszuleczkę na pewno! Smile


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - Vaytira - 22-11-2013 19:42

Obie się świetnie prezentują Big Grin


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - matek697 - 23-11-2013 16:20

biorę na wf Lol


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - Matheo249 - 23-11-2013 16:28

Super, na to czekałem Big Grin Jak będą w forumowym sklepie to kupuje Smile


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - Admin - 02-12-2013 09:26

UWAGA PROMOCJA NA DZIŚ!

Wszystkie zamówienia 2 grudnia wysyłają za darmo!

Niezależnie od kwoty zamówienia, sposobu płatności czy dostawy

Czyli brać kuriera za pobraniem Smile

ps. biała koszulka jest lepszej jakości niż czarna - zamówiłem już dwie na próbę.

Jeśli ktoś się zdecyduje dziś może napisać do mnie to dostanie dodatkowo kod RABATOWY NA 5ZŁ =) Taniej już nie będzie Tongue


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - adkam12 - 02-12-2013 10:18

To jak za 29zł z wysyłką za pobraniem do domu to biorę!
będę wdzięczny za ten kupon Smile


RE: Koszulki EARNERÓW Zarabiam.com do kupienia na CupSell.pl - Admin - 02-12-2013 10:48

(02-12-2013 10:18)adkam12 napisał(a):  To jak za 29zł z wysyłką za pobraniem do domu to biorę!
będę wdzięczny za ten kupon Smile

kod wysłany, racja koszulka z dzisiejszą promocją, moim kodem rabatowym oraz przesyłką za pobraniem do domu wyniesie 29zł zamiast 50zł~.