Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pp.illysms.pl - wypłacalny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: illysms (/Forum-illysms-382)
+---- Wątek: pp.illysms.pl - wypłacalny? (/Temat-pp-illysms-pl-wyplacalny-80206)



RE: pp.illysms.pl - wypłacalny? - damianlod - 02-12-2013 16:24

mi dzis zaakceptowali konto, jednak jestem ciekawey jak z wyplatami? bo szkoda czasu jak nie wyplacaja


RE: pp.illysms.pl - wypłacalny? - lkserwis - 02-12-2013 16:29

(02-12-2013 16:24)damianlod napisał(a):  mi dzis zaakceptowali konto, jednak jestem ciekawey jak z wyplatami? bo szkoda czasu jak nie wyplacaja

jutro podobno mają wypłaty pójść, także spokojnie nie nerwowo Wink


RE: pp.illysms.pl - wypłacalny? - BruteForce - 02-12-2013 16:29

Kolejny Kaszubski ?


RE: pp.illysms.pl - wypłacalny? - damianlod - 02-12-2013 16:32

Jak komus dojdzie wyplata, to prosilbym o jakies info Smile


RE: pp.illysms.pl - wypłacalny? - PsyhicX - 03-12-2013 17:46

Też zobaczę xD


RE: pp.illysms.pl - wypłacalny? - illysms - 03-12-2013 21:42

Witamy wszystkich. Nie skreślajcie nas póki oficjalnie nie wystartowaliśmy.
Wypłaty do wszystkich trafią w tym tygodniu, od przyszłego tygodnia rozpoczniemy oficjalną działalność i nie będzie żadnych utrudnień/opóźnień w wypłatach. Osoby które rozpoczęły z nami współpracę zostaną wynagrodzone bonusem na start.

Pozdrawiam,
Adrianna


RE: pp.illysms.pl - wypłacalny? - Rzeziu - 03-12-2013 21:53

Będzie jakiś specjalny program na ksw 7 grudnia?


RE: pp.illysms.pl - wypłacalny? - adkam12 - 03-12-2013 21:56

Zapowiada się ciekawie, ciekaw jestem czy to jakiś gigant będzie pokroju easysub czy mały fires, oby serwis nie przypominał icharga kaszubskiego...

trzymam kciuki, powodzenia Smile


RE: pp.illysms.pl - wypłacalny? - illysms - 03-12-2013 22:09

Póki co ostatecznie testujemy nasz system i niestety dalej jest on niedoskonały. Dopóki nie uznamy iż jest w pełni gotowy, nie wystartujemy. Nie chcemy popełnić falstartu.

Analizujemy teraz przypadek gdzie ktoś fizycznie rejestruje numery które są albo pustymi starterami albo jakąś próbą fraudu.
Na 475 wejść użytkownik nabił 422 konwersje. Jak widać po tej anomalii ludzie zawsze znajdą jakieś drobne błędy i próbują wyłudzić wypłatę. Niestety zdarzają się też takie osoby wśród krytykujących tu użytkowników forum, które próbowały "nabić" konwersje a gdy to zostało wykryte robią czarny PR naszemu programowi.

Będziemy Was informowali na bieżąco, póki co nie mamy do zaoferowania nic rewolucyjnego - lecz przygotujcie się na 15 Grudnia! Mamy nadzieję że będzie SZAŁ!

Adrianna

(03-12-2013 21:53)Rzeziu napisał(a):  Będzie jakiś specjalny program na ksw 7 grudnia?

Proponuję przetestowanie programu do oglądania TV na komputerze.

(03-12-2013 21:56)adkam12 napisał(a):  Zapowiada się ciekawie, ciekaw jestem czy to jakiś gigant będzie pokroju easysub czy mały fires, oby serwis nie przypominał icharga kaszubskiego...

trzymam kciuki, powodzenia Smile

Dziękujemy za wsparcie od samego początku. Mamy nadzieję że będziemy godną konkurencją dla EasySub oraz Freebiz ewentualnie dobrym dodatkiem do któregoś z tych programów.

Przypominam, że planujemy od 15 grudnia start - świetnego, przetestowanego już realnego serwisu www który gwarantuje konwersje na wysokim poziomie. Dlatego też wolimy powoli się przygotować pod względem wydajności programu oraz pod względem finansowym aby na bieżąco dawać radę!


RE: pp.illysms.pl - wypłacalny? - patryczek1425 - 03-12-2013 22:17

I jak ktoś dostał wypłatę