Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - robi007 [suby, skracanie] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - robi007 [suby, skracanie] (/Temat-Dziennik-Pracy-robi007-suby-skracanie-80192)

Strony: 1 2 3 4 5


Dziennik Pracy - robi007 [suby, skracanie] - robi007 - 18-11-2013 08:45

Witajcie, tutaj bd postowal moje osiagniecia (( . Robie na PPI. )) Aktualizacja:
// teraz już tylko suby i skracanie : )


RE: Dziennik Pracy - robi007 - comanche - 18-11-2013 09:00

Share YT Videosdo vievsow. Nie podawaj w temacie nazwy gry na ktorej chcesz zarabiac. A poza tym do tej gry mysle ze kasy zbytnio nie zarbisz.


RE: Dziennik Pracy - robi007 - robi007 - 18-11-2013 09:04

Jakieś porady na początek? widzę że jesteś doświadczoną osobą (po sygnie Big Grin)


RE: Dziennik Pracy - robi007 - comanche - 18-11-2013 09:19

Ja jestem plotka w tym swiecieWink Proponuje zglosic sie do jakiegos mentora, na pewno ci pomoze i wdrozy cie w ten sposob zarabiania najwnijkliwiejWink


RE: Dziennik Pracy - robi007 - robi007 - 30-11-2013 21:08

Cześć, przez wiele dni myślałem czy to w ogóle ma sens czy w ogóle dam rade się wybić, dodatkowo nie działający visual basic, stary denerwujący komputer, wolny internet powodowały coraz większą frustracje i niechęć do pracy. Na przekór tym rzeczom postanowiłem jednak nie poddawać się i działać mimo tych przeciwności losu, postawiłem system na nowo i visual basic zaczął odpowiednio działać. Dodatkowym kopniakiem do działania jest moja coraz cięższa sytuacja finansowa (więcej wydatków niż zysków) i rodziny. Na przekór wszystkiemu postanowiłem działać i robić cokolwiek. Nie po to założyłem temat aby zaginął gdzieś w czeluściach forum a więc nadal będę go prowadził. Przy okazji przerzuciłem się z astro na roar.

A więc... CEL Do 1 stycznia: 100$ metodą PPA oraz adfly (lecz tylko do sprawdzania viewsów)

DZIEŃ 2
-Stworzenie 2 nowych filmów z generatorami na yt
-Dodanie dwóch nowych postów na bloga
-Dodanie 100 subów oraz 2000 viewsów na kanał.

Zarobki:

z Roar:
Balance: $0 | Pending: $0
z Adfly:

$0.10384
total earnings

Do celu pozostało: 99.90$

Tak, wiem może wydawać się to śmieszne że nadal wszystko jakby stoi w miejscu ale mnie nawet zadowalają kliknięcia na adfly a poza tym nie mam zamiaru się poddawać choćbym przez rok miał 0$ ale miło by było nowy rok zacząć inaczej.
No i nutka dla zmotywowania siebie i innych Wink



Pozdrawiam.



RE: Dziennik Pracy - robi007 - Sh4ker - 30-11-2013 21:20

Powodzenia życzę Smile


RE: Dziennik Pracy - robi007 - robi007 - 01-12-2013 22:45

Dzień 3

Zarobków niestety żadnych, trudno się mówi, jedynie 5 clicków na adfly, nie ma naprawdę czym się pochwalić... co dziś zrobiłem:
-Dodałem filmik z hackiem na yt
-Uzupełniłem bloga i poprawiłem delikatnie
-Dodałem kilka viewsów i subów na kanał

Na tygodniu trochę mniej czasu, egzamin teoretyczny w czwartek z prawa jazdy. Przy okazji pytanie, polecacie jakieś dobre strony z testami na teorie oprócz prawkobaza i zdamyto? i jak najlepiej szukać nisz? ciężko samemu to dźwigać ale jak mówiłem, nie mam zamiaru się poddać nawet jeśli zeszłoby mi z tym dwa lata bo dotychczas cały czas poświęciłem na bezsensowne granie a teraz zajmowanie się blogiem i robieniem tego co robię jest dla mnie nową grą.
No i taka nutka na motywacje





RE: Dziennik Pracy - robi007 - robi007 - 04-12-2013 21:42

Jutro egzamin teoretyczny z prawa jazdy kat.b :/ mam nadzieje że zdam


RE: Dziennik Pracy - robi007 - Lesek - 05-12-2013 12:06

powodzenia Smile


RE: Dziennik Pracy - robi007 - callbux - 07-12-2013 14:49

i jak zdałes ten egzamin?