Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RoaringCash.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RoaringCash.com (/Temat-RoaringCash-com-80174)



RoaringCash.com - kombat123 - 17-11-2013 18:53

[Obrazek: logo.png]

Roaringcash jest to prężnie rozwijającym się serwisem CPA/PPA. Serwis został polecany przez wielu sieć affilacyjną AdWorkMedia. Dzięki systemowi napisanemu przez programistów zarabianie nigdy nie było wygodniejsze. Roaringcash słynie przede wszystkim z dobrze rozbudowanych statystyk. Co ciekawe możemy śledzić na bieżąco kto przegląda nasze pliki w tym momencie i z jakiego kraju. Dbają o codzienną pielęgnacje ofert, przez co CR u nich jest wyjątkowo wysoki.
Dodatkowo ciekawą rzeczą są powiadomienia sms o leadach, które wpadły i są powyżej określonej wcześniej progu. Do dyspozycji dostajemy mnóstwo narzędzi między innymi:

link locker
file locker
video/stream locker
content locker
software downloader

Zapraszam do wypróbowania serwisu nawet przez krótki czas, bo na prawdę jest warty zainteresowania.

Lnik z reflinkiem: roaringcash.com/register/855
Czysty Link: roaringcash.com



Q&A

Q: Jak mogę się z wami skontaktować?
A: Więc, jest kilka sposobów skontaktowania się z nami. Oto one:

E-Mail

- [email protected]

- [email protected]

- [email protected]

Skype

- Rbm-Arif

- Rbm-Milosz

Aim

- RbmArif

- RbmMilosz

Q: Czy RoaringCash pozwala na fake content?

A: Nie popieramy zarabiania na fake contencie. Jeżeli przystąpi do nas ktoś, kto zarabia na fake contencie i wyrazi chęć zmiany tego to z chęcią pomożemy zmienić metodę.


Q: Jak często wypłacacie?


A: Wszystko zależy od sieci. Ogólnie wygląda to tak że im większy mamy traffic, tym częściej sieci wypłacają. Pieniądze przechodzą z Pending do Balance w momencie otrzymania przelewu od sieci. W głównej sieci mamy bi-weekly, w drugiej weekly a w trzeciej net15.


Q: Ile wypłat mogę zlecić w miesiącu?

A: Nie ma limitu. Jeżeli masz środki w Balance to możesz zlecać do woli. Zastrzegamy sobie jednak prawo do możliwości skumulowania płatności jeżeli są one zlecone w krótkim odstępie czasowym.

Q: Jakie jest minimum do wypłaty?

A: 10$ to minimum jakie możecie wypłacić.


Q: Dlaczego mam taką słabą konwersję?


A: Konwersja głównie zależy od contentu. Jeśli po przenosinach do nas twoja konwersja oraz zarobki spadły w stosunku do konkurencyjnego serwisu oznacza to najprawdopodobniej, że należy lepiej dopasować oferty pod twoją niszę. Skontaktuj się z nami a popracujemy nad tym. Jeśli natomiast widzisz inną konwersję ale zarobki oscylują na tym samym poziomie oznacza to, że po prostu jest ona nieco inaczej wyliczana.


Q: W jaki sposób mogę się rozliczyć z przychodu z RoaringCash?


A: Jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej możesz się rozliczyć sam, dokładny sposób jest opisany na naszym forum lub możesz z nami podpisać umowę. W sprawie umowy skontaktuj się bezpośrednio z nami.


Q: Z jakich korzystacie sieci?


A: Dane dot. naszych kontrahentów traktujemy jako tajemnicę biznesową i nie udostępniamy informacji nt. tego z kim i jakie interesy prowadzimy.


Q: Ile dajecie procent stawki?

A: Po pierwsze, wolimy aby pozostało to tajemnicą handlową Po drugie, to ile procent z oryginalnej stawki otrzymuje użytkownik w żaden sposób nie jest wyznacznikiem konkurencyjności a jedynie zwykłym i tanim hasłem marketingowym i należy raczej porównywać konkretne stawki za oferty. Co z tego, że u konkurencji dostaniesz np. 85% z $10 ($8,5) jeśli my tę samą lub podobną ofertę mamy ze stawką końcową np. $9 co wynosi 80% z $11,25 które wypłaca sieć? Nie dajmy się zwariować, wystarczy porównać stawki i samemu podjąć decyzję gdzie jest lepiej.


Q: Na co mogę wypłacić swoje pieniądze?
A: W chwili obecnej wypłacamy na konta bankowe oraz konta PayPal. W najbliższym czasie mamy zamiar dodać nowe opcje wypłaty.

Lnik z reflinkiem: roaringcash.com/register/855
Czysty Link: roaringcash.com



RE: RoaringCash.com - Qwik - 17-11-2013 18:59

Na ruring kesz tylko ril kontent i słabe stawki.

Temat już był.


RoaringCash.com - Coristo - 17-11-2013 18:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.