Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iCharge, najwyższe stawki, najwyższa konwersja! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: iCharge, najwyższe stawki, najwyższa konwersja! (/Temat-iCharge-najwyzsze-stawki-najwyzsza-konwersja-80096)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: iCharge, najwyższe stawki, najwyższa konwersja! - matie996 - 19-11-2013 18:03

Ooo, już się doczekać nie mogę, mam nadzieję, że stawka będzie równie wielka, tak jak za aktualne programy. Big Grin. Mi to najbardziej zależy na plikach Big Grin


RE: iCharge, najwyższe stawki, najwyższa konwersja! - iCharge - 19-11-2013 18:06

Będą 3 nowe programy, pilki będą w następnym tygodniu. Tak stawka będzie 5 złotych = )


RE: iCharge, najwyższe stawki, najwyższa konwersja! - WojaKk - 20-11-2013 21:21

Czy są możliwe wypłaty na PayPal? Czy tylko na konta bankowe?

@Edit
Przeczytałem inny temat i już znalazłem odpowiedź, zarejestrowałem się w serwisie bo na prawdę świetnie wygląda i wyczuwam okazję na dobry zarobek Wink


RE: iCharge, najwyższe stawki, najwyższa konwersja! - iCharge - 20-11-2013 22:59

Na pay-pala również jest możliwość wypłat, zamiast konta bankowego wpisujemy pay-pala ; )


RE: iCharge, najwyższe stawki, najwyższa konwersja! - choli11 - 21-11-2013 01:38

@
szamus200
Wysłałem Ci emaila poprzez forum , proszę o poradnik na PW , zarejestrowałem się z Twojego linku referencyjnego. Mam nadzieję , że rzeczywiście poradnik czy porady okażą się sensowne i do wykonania .
Pozdrawiam

Resztę przepraszam za rozmywanie tematu , chociaż z tego co zauważyłem na forum niektórym się to zdarza i myślę , że administracja może przymknąć na to oko.
Pierwszy mój wpis , sporo już przeglądałem ostatnimi czasy róźne podfora tego forum , jednak nie wypowiadałem się gdyż uważałem to za bezsensowne z powodu niezbyt dużego doświadczenia.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów Smile Postaram się czasem skrobnąć jakiegoś posta jeżeli będzie coś wartego uwagi.


RE: iCharge, najwyższe stawki, najwyższa konwersja! - kakashii - 21-11-2013 13:56

hmm moze zaczne zarabiac TUTAJ Big Grin! admini mozna pw, jakis kontakt wasz skype, vt, gg ? fb?


RE: iCharge, najwyższe stawki, najwyższa konwersja! - iCharge - 21-11-2013 14:08

Na koncie ma pan nasz email przez który może się pan z nami kontaktować.


RE: iCharge, najwyższe stawki, najwyższa konwersja! - Monster980 - 21-11-2013 15:08

Ogarnijcie się ludzie ten temat nie jest od kłócenia Smile...

A co do serwisu, korzystam z niego od wczoraj i muszę go pochwalic, ponieważ jest szybki kontakt z administracją i nie ma problemu z leadami Smile . A co do wyplat jeszcze nie zdążyłem zlecic.


RE: iCharge, najwyższe stawki, najwyższa konwersja! - iCharge - 21-11-2013 15:13

Szamus200, żeby uniknąć takich problemów na przyszłość proszę tworzyć własny wątek, a nie spamować tym w wątkach niepowiązanych, aby mógł pan informować o postępach w sprawie bezpośrednio na własnym "dziale"


RE: iCharge, najwyższe stawki, najwyższa konwersja! - szamus200 - 21-11-2013 15:15

Myślałem, że takie sprawy będą ludzie załatwiać na PW a tu jeszcze robią nie potrzebną kłótnie ze mną.
A tak w ogóle o której godzinie możemy się spodziewać tych nowych programów? Jestem ciekaw czy zrobiliście coś ciekawego.