Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pytanie]Cennik Ad grid, The grid, Clix Grid itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: [Pytanie]Cennik Ad grid, The grid, Clix Grid itp. (/Temat-Pytanie-Cennik-Ad-grid-The-grid-Clix-Grid-itp-80023)



[Pytanie]Cennik Ad grid, The grid, Clix Grid itp. - MrocznyKILL - 15-11-2013 10:42

Testowałem traffic z gier w buxach Ad grid, The grid, Clix Grid jestem bardzo zadowolony z takiej formy promocji. Proszę was o nazwy buxów w których są podobne gry oraz cenę za reklamę w tej że grze losowej. Każdą PEŁNĄ (odpowiedzi w stylu: wiem że w tym i tym buxie jest taka gra ale nie mam pojęcia ile kosztuje reklama nie będą nagradzane) odpowiedź nagrodzę reputacją +1


RE: [Pytanie]Cennik Ad grid, The grid, Clix Grid itp. - Workis - 19-11-2013 21:13

The-bux.net
30 dni = 7$
10 sekundowe kliki

btw. jaka konwersja uzyskujesz przy takiej reklamie jesli mozna spytac? Wink

pozdrawiam


RE: [Pytanie]Cennik Ad grid, The grid, Clix Grid itp. - Stalmer - 19-11-2013 21:22

Probux 12 $ - 30 dni
5 sekundowe wejścia


RE: [Pytanie]Cennik Ad grid, The grid, Clix Grid itp. - Yogii - 19-11-2013 21:56

mihabux

minimum 80-100 wejsc dziennie

30dni
1$


RE: [Pytanie]Cennik Ad grid, The grid, Clix Grid itp. - MrocznyKILL - 24-11-2013 15:35

(19-11-2013 21:22)Stalmer napisał(a):  Probux 12 $ - 30 dni
5 sekundowe wejścia

Jeszcze bardziej sprecyzuję pytanko Wink Bo niestety probux mnie lekko zawiódł nie można kupić tej formy reklamy za zarobki w serwisie...
Interesują mnie jedynie serwisy w których można kupić tą reklamę za Rental Balance.