Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog o MMO. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Blog o MMO. (/Temat-Blog-o-MMO-79962)



Blog o MMO. - logthrower - 14-11-2013 03:21

Witajcie.
Chciałbym założyć i prowadzić swój blog/stronę o temacie gry MMO. Na wstępie zapytam się czy można na tym jakoś zarobić? Poprzez wejścia, download, czy jakieś inne rzeczy (może PPA?). Chciałbym to jednocześnie połączyć z kanałem na YT. Dlatego 2 pytanie, czy da się zarobić na wyświetleniach + suby? Zamierzam troszkę sobie nawbijać wyświetleń, więc nie wiem czy AdSense będzie dobrym rozwiązaniem, gdyż słyszałem, że mogą mnie wykluczyć z programu.

Sprawa wygląda tak: (codziennie)
- film na blogu + komentarz
- film na YT
- mogę zrobić codzienną ankietę (jeżeli będą z tego zyski)


I jeszcze jedno najważniejsze pytanie. Nie wiem, czy się orientujecie, ale która "nisza", przepraszam, które MMO byłoby bardziej oglądalne?
1. World of Warcraft - global
2. League of Legends

Preferowałbym WoW'a, pragnę niesamowicie stworzyć bloga o tym, ale coraz bardziej się marwtiw, czy ktoś to w ogóle będzie czytał. O LoL'a się nie martwię, bo tutaj widzów jest sporo.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie Smile


RE: Blog o MMO. - ascanio - 20-11-2013 15:42

Gry MMO to ogromny rynek. Tak naprawdę możliwości zarabiania masz tutaj nieograniczone. Najłatwiejszym sposobem będą chyba programy partnerskie. Np. PortMMO.


RE: Blog o MMO. - nokira - 20-11-2013 21:41

Będzie CI strasznie cieko, sam kilka dni temu z kolegą o tym gadałem i właśnie o mmo ;)Nie wybijesz się najprawdopodobniej. Jeżeli chodzi o nisze do oglądania to WoW odpada nikt praktycznie nie ogląda z mmorpgów. Jak już to lol ale jest też sporo. A co do wyświelteń i subów możesz zarobić ;p


RE: Blog o MMO. - poczmail - 21-11-2013 19:13

Prowadząc amatorskiego bloga niebywale trudno będzie Ci przebrnąć przez konkurencję - ale jeśli robisz to z pasji, a zarobek traktujesz jako dodatkowy element, jak najbardziej spróbuj swoich sił. Co do spieniężenia ruchu - na pewno sieci afiliacyjne MMO typu portmmo, admitad, bigpoint itd. + jakiś mało inwazyjny CPM.

Odradzam nabijanie sztucznych viewsów w połączeniu z adsense - ban niemal gwarantowany.


RE: Blog o MMO. - djmiki - 13-01-2014 18:14

napisz domnie na pw i podaj swoj nr gg mysle ze ci w tym pomoze Smile