Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wersja mobilna - problem z cytowaniem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Wersja mobilna - problem z cytowaniem. (/Temat-Wersja-mobilna-problem-z-cytowaniem-79933)



Wersja mobilna - problem z cytowaniem. - damianus627 - 13-11-2013 17:06

Dzisiaj będąc na telefonie nie dałem radę zacytować postu.
Pojawia się okno odpowiedzi, jednak nie ma w nim cytowanego postu.
Czy ten problem występuje tylko u mnie, czy to może błąd forum?

Oczywiście chodzi o mobilną wersję.


RE: Wersja mobilna - problem z cytowaniem. - Slight - 15-11-2013 08:41

No ja na Tapatalku w wersji PRO niestety też chyba nie mogę zacytować jednego postu, ale np. 2 posty już mogę.

Wysłane z mojego GT-S5660 przy użyciu Tapatalk


RE: Wersja mobilna - problem z cytowaniem. - Admin - 15-11-2013 09:28

Dziś to sprawdzę.


RE: Wersja mobilna - problem z cytowaniem. - Admin - 16-11-2013 08:48

faktycznie jest problem z tym cytowaniem, na 100% to naprawię, ale chwilę to może potrwać, gdyż strasznie dużo równoległych spraw związanych z zarabiam.com jest prowadzonych w obecnym momencie.


RE: Wersja mobilna - problem z cytowaniem. - Admin - 16-11-2013 09:01

(16-11-2013 08:48)Admin napisał(a):  faktycznie jest problem z tym cytowaniem, na 100% to naprawię, ale chwilę to może potrwać, gdyż strasznie dużo równoległych spraw związanych z zarabiam.com jest prowadzonych w obecnym momencie.

Dobra naprawione.

Zmiana:
Kod:
tid={$tid}&pid={$post['pid']}
na:
Kod:
{$tid}&pid={$post['pid']}

Wystarczyła.


RE: Wersja mobilna - problem z cytowaniem. - damianus627 - 16-11-2013 16:02

Tak już działa normalnie.