Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! (/Temat-Nowe-FORUM-GOLD-oraz-Funkcje-79926)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - damianus627 - 13-11-2013 19:14

Kto chce i potrzebuje, ten kupi FG.
Prawdą jest to, że obecnie mało co można za nie kupić i dlatego dużo osób nie kupuje.


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - Szaman1644 - 13-11-2013 19:19

(13-11-2013 18:05)damianus627 napisał(a):  
(13-11-2013 17:51)Szaman1644 napisał(a):  Surfer ma trochę rację. Za dużo będzie tej waluty. Ale mam pomysł. Można byłoby małe transakcje tzn like, komentarze, głosy, wyświetlenia, małe konta Add Me i inne tego typu płacić za pomocą FG i potem to FG mógłby sobie dany użytkownik wymieniać swobodnie. Tylko, że trzeba byłoby wprowadzić zakaz handlu takimi usługami normalnie tylko w ten sposób i byłoby spopularyzowane używanie tej waluty.
Odwiedź dział: "Refback za Forum Gold".

Mówię, żeby zabronić sprzedawnia takich usług w dziale SPRZEDAM i wtedy staną się popularniejsze i zarazem częściej używane FG.


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - Traw3k - 13-11-2013 19:42

(13-11-2013 19:14)damianus627 napisał(a):  Kto chce i potrzebuje, ten kupi FG.
Prawdą jest to, że obecnie mało co można za nie kupić i dlatego dużo osób nie kupuje.

Ja chcę i potrzebuję, ale nie kupię. Z prostego względu: forum gold wydaje mi się zwyczajnie za drogie.

Potrzeba mi ich do wykupienia dostępu do Strefy Wtajemniczonych, ale przy takich cenach - nie wydam ani grosza na nie.
Łudzę się tylko, że w końcu w dziale refbacku uzbieram odpowiednią ilość - co jak widać nie zajmuje 5 minut.

Jakie z tego wnioski można wyciągnąć? Nie wiem. Może jeden, że jestem skąpy na takie bajery. Smile


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - damianus627 - 13-11-2013 20:00

15zł za 260 FG nie jest znowu taką wysoką ceną.


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - Killer - 13-11-2013 20:02

@[marcel_kk]
Tak długo tu siedzisz a takie głupoty wypisujesz, jakiekolwiek FG posiada kilka tysięcy użytkowników, więc nie wyciągaj z powietrza nieprawdziwych wniosków. A to że nikt specjalnie się o nie nie starał nie jest niczym dziwnym, ceny w sklepie są tanie jak barszcz, setki użytkowników wykupiło skrzynki + dostęp do strefy wtajemniczonych i tyle. Masz bardzo małą orientacje co do waluty, po prostu ludzie w dziale refback za $$ są leniwi a inni skąpi.
Ci pierwsi wolą wysłać smsa i kupić dostęp z góry, a Ci drudzy liczą że za kilka fg ktoś zrobi dla nich nie wiadomo co.

Być może gdy pojawi się nowa płatna elita, to jakieś większe zainteresowanie się pojawi. Nie wiem jak mogłeś wpaść na tak idiotyczny pomysł jak wysyłka darmowych FG. Wielu użytkowników nie przyznało Ci racji a ty mimo wszystko tkwisz w swoim, nie bądz zarozumiały jak tomazzi bo wierzę że masz znacznie więcej oleju w głowie od niego. Po prostu musisz pogodzić się z tym że nie każdy twój pomysł jest dobry.


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - marcel_kk - 13-11-2013 20:07

Chciałeś pomysłów to Ci je dostarczyłem.
Skoro FG byłoby rozchwytywane to niepotrzebny byłby ten temat, a tak wszystko jasne.


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - Admin - 13-11-2013 20:26

Patrząc na niektórych lepiej nic nie robić, niż starać się coś ulepszać...

(13-11-2013 20:07)marcel_kk napisał(a):  Chciałeś pomysłów to Ci je dostarczyłem.
Skoro FG byłoby rozchwytywane to niepotrzebny byłby ten temat, a tak wszystko jasne.

facepalmfacepalmfacepalm

temat nie ma nic wspólnego z FG, a z rozbudową forum i poprawieniem samego shopu, który pozostał z czasów lockerz.
Zmiana waluty była konieczna dla nowego sklepu i był to główny powód, który wymusił na mnie 6 godzin siedzenia przy kodzie.



@TOPIC
Co do tematu to sklep wstępnie zaczął już działać, wkrótce rozważymy wprowadzenie nowych kategorii, być może pojawią się w sklepie jakieś ciekawe poradniki, programy lub skrypty.

Pracujemy również nad tym nowym zamkniętym działem, uzupełniając go ciekawym contentem, dlatego sporo roboty przed Nami. Prosimy Was o cierpliwość, wkrótce na pewno podamy więcej informacji.

Na chwilę obecną możecie przejrzeć nowy, bardziej funkcjonalny wygląd sklepu:

http://zarabiam.com/newpoints.php

Z pewnością jeszcze go przerobimy na bardziej estetyczny, tak czy inaczej wersje beta można już odwiedzić Smile


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - adkam12 - 13-11-2013 20:37

Noo teraz o niebo estetyczniej to wygląda Smile
Kupno FG do zakładki też można byłoby dodać i regulamin fg, żeby wszystko było w 1 miejscu.


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - damianus627 - 13-11-2013 20:43

Sklep wygląda teraz wiele lepiej, niż jeszcze ten, zrobiony przez haggarda, na wygląd Lockerz.


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - wielkiTHOR - 13-11-2013 22:09

drobny błąd w nowym sklepie :

Skrzynka 1000
Powiekszenie skrzynki do 500 Prywatnych Wiadomosci

więc albo 1000 albo 500 Tongue plus literówki bez polskich znaków słowa opisu Tongue