Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! (/Temat-Nowe-FORUM-GOLD-oraz-Funkcje-79926)

Strony: 1 2 3 4 5


Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - Admin - 13-11-2013 15:00

Hejka!

Proszę wszystkich aby w dniu dzisiejszym nie prowadzili transakcji związanych z forum goldami!

Wprowadzam nowy system forum gold, będzie sporo nowych bajerów specjalnie dla Was! Smile

W tym momencie pracuje nad przeniesieniem Waszych FG na nowe konta!
Teraz Fg będziemy mieli po przecinku Smile

Dotacje powinny być łatwiejsze, wprowadzimy również dodatkowe funkcjonalności, przerabiając sklep który od kilku lat wyglądał ciągle tak samo!


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - Majka - 13-11-2013 15:05

No to super. Admin co dziennie nas zaskakuje Smile
Fajny bajer z tymi nowymi Fg i bogatszym sklepem. Bardzo mi się podoba... ale czy to nie zwiększy spamu na forum bo z tego co widzę nowe Fg rośnie wraz z pisaniem postów itp.


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - Admin - 13-11-2013 15:13

(13-11-2013 15:05)Majka napisał(a):  No to super. Admin co dziennie nas zaskakuje Smile
Fajny bajer z tymi nowymi Fg i bogatszym sklepem. Bardzo mi się podoba... ale czy to nie zwiększy spamu na forum bo z tego co widzę nowe Fg rośnie wraz z pisaniem postów itp.

Przez chwilkę tak było, ale na pewno tak nie będzie więc spokojnieSmile FG dalej będzie miało swoją wartość jak dotychczas Smile Komu się udało być aktywnym przez ostatnie 10 min ten zarobił trochę fg Smile


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - vipper - 13-11-2013 15:31

Mam pytani... czy bedzie można w sklepie umieszczać własne towary? Tongue Fajna byłaby taka funkcja ... gdy jest sklep i handel odbywa się poprzez FG z możliwością wypłaty FG w złotówkach.


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - Majka - 13-11-2013 15:41

(13-11-2013 15:31)vipper napisał(a):  Mam pytani... czy bedzie można w sklepie umieszczać własne towary? Tongue Fajna byłaby taka funkcja ... gdy jest sklep i handel odbywa się poprzez FG z możliwością wypłaty FG w złotówkach.

To jest forum nie allegro Tongue


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - marcel_kk - 13-11-2013 15:43

Według mnie aby rozruszać forumową walute trzeba by było każdemu użytkownikowi dać
kilkanaście darmowych FG, wtedy łatwiej jest się zaznajomić i łatwiej wprowadzać
coraz większe ilości do obiegu.


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - surfer0700 - 13-11-2013 15:47

(13-11-2013 15:43)marcel_kk napisał(a):  Według mnie aby rozruszać forumową walute trzeba by było każdemu użytkownikowi dać
kilkanaście darmowych FG, wtedy łatwiej jest się zaznajomić i łatwiej wprowadzać
coraz większe ilości do obiegu.

Z tym się akurat nie zgodzę. Wtedy w obiegu będzie darmowa waluta, a nie ta ze sklepu.
Darmowa waluta była ostatnio i jak się skończyło? Tak że nie miała żadnej wartości.


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - marcel_kk - 13-11-2013 15:53

(13-11-2013 15:47)surfer0700 napisał(a):  
(13-11-2013 15:43)marcel_kk napisał(a):  Według mnie aby rozruszać forumową walute trzeba by było każdemu użytkownikowi dać
kilkanaście darmowych FG, wtedy łatwiej jest się zaznajomić i łatwiej wprowadzać
coraz większe ilości do obiegu.

Z tym się akurat nie zgodzę. Wtedy w obiegu będzie darmowa waluta, a nie ta ze sklepu.
Darmowa waluta była ostatnio i jak się skończyło? Tak że nie miała żadnej wartości.

A jak jest teraz ? Chyba zauważyłeś FG jest sporadycznie używane i oferowane.
Zadaj sobie pytanie: dlaczego ?


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - surfer0700 - 13-11-2013 15:56

Tak źle, tak nie dobrze. Raczej nie ma na to złotego środka.


RE: Nowe FORUM GOLD oraz Funkcje! - JuNiOrSoDa - 13-11-2013 15:58

Będzie sporo przekrętów zapewne.