Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile i w co zainwestować aby... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Ile i w co zainwestować aby... (/Temat-Ile-i-w-co-zainwestowac-aby-79857)



Ile i w co zainwestować aby... - matrix1234 - 12-11-2013 13:13

Witam,

Dużo jest tematów w których prowadzona jest dyskusja na temat tego co zrobić z X PLN.
Zastanawiałem się nad tematem z 2 strony, a mianowicie co zrobić i ile zainwestować aby mieć miesięcznie ok 1500 PLN, tyle mniej więcej chciałbym zyskać z inwestycji miesięcznie.
Macie jakieś propozycje na w miarę pewne i stabilne rozwiązania.
( znam definicje słowa inwestowanie więc jestem świadomy że 100% pewnych rozwiązań nie będzie )


RE: Ile i w co zainwestować aby... - NzerOZeroB - 12-11-2013 13:23

Podłączam się pod temat.


RE: Ile i w co zainwestować aby... - yurko - 12-11-2013 14:29

-jakieś 400 tysięcy na lokacie
-5 tysiecy na forex np na etoro jest opcja kopiowania najlepszych traderów, z tego co czytałem 30 % mięsiecznie można wyciągnąć
- hyipy, stabilne realne i prawdziwe firmy odradzam , jak na moje w tych wszystkich programach inwestycyjnych przez neta więcej ryzyka niż realnego zysku


RE: Ile i w co zainwestować aby... - matrix1234 - 12-11-2013 14:34

A ktoś z forum może testował to kopiowanie na eToro?


RE: Ile i w co zainwestować aby... - Bania - 12-11-2013 14:42

Przyblizy mi ktos ta opcje kopiowania?


RE: Ile i w co zainwestować aby... - damianus627 - 12-11-2013 14:42

Powiedz ile +/- masz pieniędzy na tą inwestycję?


RE: Ile i w co zainwestować aby... - Sp00n - 12-11-2013 14:49

1500 zł to ładny cel lecz nie mówię, że nieosiągalny Big Grin Im więcej zainwestujesz tym więcej będziesz miał Smile
Ja od siebie zapraszam do mojego dziennika Smile jest on w sygnaturze.


RE: Ile i w co zainwestować aby... - matrix1234 - 12-11-2013 14:50

Właśnie nie za bardzo chciałem od tego wychodzić. Nie zrozum mnie źle, ale wolę spojrzeć z perspektywy propozycji do konkretnej sumy niż od tego ile mogę włożyć. Wynika to z tego ze jakąś sumę mam oszczedzona ale procentowy udział na inwestycje zależy od propozycji. Tzn ciekawa stabilna mogę włożyć wiecej/ agresywna sensowna wloze mniej ale z nadzieją 1500 w miesiacu.


RE: Ile i w co zainwestować aby... - verona - 12-11-2013 15:17

(12-11-2013 14:29)yurko napisał(a):  -jakieś 400 tysięcy na lokacie
-5 tysiecy na forex np na etoro jest opcja kopiowania najlepszych traderów, z tego co czytałem 30 % mięsiecznie można wyciągnąć
- hyipy, stabilne realne i prawdziwe firmy odradzam , jak na moje w tych wszystkich programach inwestycyjnych przez neta więcej ryzyka niż realnego zysku

Co do lokaty, to lokata nie służy do zarabiania. Jest to sposób na przechowywania "nadmiaru" pieniędzy które będą mogły sprostać inflacji. Mając np. 50.000PLN których aktualnie nie używamy i leżakują niepotrzebnie na koncie, to wtedy dajemy to na lokatę dzięki której za jakiś czas te pieniądze będą tyle samo "warte" a więc to tak na prawdę nie sposób na zysk tylko sposób na brak strat. Przynajmniej tak ja się uczyłem Tongue


RE: Ile i w co zainwestować aby... - matrix1234 - 12-11-2013 19:26

Co do lokaty, to lokata nie służy do zarabiania. Jest to sposób na przechowywania "nadmiaru" pieniędzy które będą mogły sprostać inflacji. Mając np. 50.000PLN których aktualnie nie używamy i leżakują niepotrzebnie na koncie, to wtedy dajemy to na lokatę dzięki której za jakiś czas te pieniądze będą tyle samo "warte" a więc to tak na prawdę nie sposób na zysk tylko sposób na brak strat. Przynajmniej tak ja się uczyłem Tongue
[/quote]

To jest jak najbardziej prawda.
Na razie niewiele propozycji, co nie zmienia faktu ze do tego kopiowania w toro zaczynam się przekonywać.