Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Oznacz jako przeczytane" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: "Oznacz jako przeczytane" (/Temat-Oznacz-jako-przeczytane-79815)



"Oznacz jako przeczytane" - MrocznyKILL - 11-11-2013 15:52

Proponuję dodanie funkcji "Oznacz jako przeczytane" w każdym z działów... Osoba nie będąca kilka dni na forum która chce "nadrobić" zaległości klika na "Pokaż nieprzeczytane posty" lecz jest tam tysiące tematów przez które musi się przebijać... A gdyby była opcja "Oznacz jako przeczytane" w każdym z działów taka osoba mogła by wejść w działy które ją nie interesują np. w Refbacki, Offtopic czy najważniejsze według mnie Archiwum oznacza działy jako przeczytane i w "Pokaż nieprzeczytane posty" zostały by tylko działy które ją interesują.


RE: "Oznacz jako przeczytane" - szalonymad - 11-11-2013 16:49

Taka opcja była by idealna, zwłaszcza wczoraj kiedy surfer0700 przeniósł do kosza 1422 tematów


RE: "Oznacz jako przeczytane" - Admin - 11-11-2013 17:08

Też bym takową nie pogardził, gdyby takowa opcja była to na pewno już dawno byśmy ją wprowadzili. Jednak nie tylko nie znam takiego pluginu, a nawet nie znam żadnego silniku forum który przewiduje taką funkcjonalność.


Dodałem opcje przeczytania już dawno temu, jednak służy ona oznaczeniu wszystkich działów.


[Obrazek: dzialy.jpg]


RE: "Oznacz jako przeczytane" - MrocznyKILL - 11-11-2013 17:16

Niestety tu nie pomogę :/ zauważyłem taka opcję na wszystkich forach gier z grupy Gameforge... miejmy nadzieję że kiedyś pojawi się możliwość dodania takiego dodatku w każdym z działów


RE: "Oznacz jako przeczytane" - Admin - 11-11-2013 17:24

(11-11-2013 17:16)MrocznyKILL napisał(a):  Niestety tu nie pomogę :/ zauważyłem taka opcję na wszystkich forach gier z grupy Gameforge... miejmy nadzieję że kiedyś pojawi się możliwość dodania takiego dodatku w każdym z działów

Te fora są oparte na http://www.woltlab.com/ i szczerze pierwszy raz w życiu spotkałem się z tym silnikiem.