Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
autosurf.vxm.pl - Darmowe bonusy dla pierwszych użytkowników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: autosurf.vxm.pl - Darmowe bonusy dla pierwszych użytkowników (/Temat-autosurf-vxm-pl-Darmowe-bonusy-dla-pierwszych-uzytkownikow-79737)

Strony: 1 2 3


autosurf.vxm.pl - Darmowe bonusy dla pierwszych użytkowników - 9Jarek9 - 10-11-2013 14:22

xxx


RE: autosurf.vxm.pl - Darmowe bonusy dla pierwszych użytkowników - bykonrado - 10-11-2013 15:40

Brak dowodu wypłaty, nie wiadomo czy wypłacalny. 1 zł to aż, a może tylko 50 tys. punktów.
Gdy weszedłem na stronę takie coś:

Ilość użytkowników: 21

Ilość stron w rotacji: 6

Oczekujące akceptacji: 0

Stron do wyświetlenia: 15868

Ilość banerów w rotacji: 6

Ilość linków w rotacji: 0

Ilość plików do pobrania: 0

Płatne KLIKI: 8
Więc jeśli właściciel nie zmieni tego strona upadnie


RE: autosurf.vxm.pl - Darmowe bonusy dla pierwszych użytkowników - 9Jarek9 - 10-11-2013 15:49

Nie ma dowodów wypłat, bo autosurf jest nowy i nikt jeszcze kasy nie wypłacał.
Cytat:Więc jeśli właściciel nie zmieni tego strona upadnie
Co dokładnie trzeba zmienić według ciebie?


RE: autosurf.vxm.pl - Darmowe bonusy dla pierwszych użytkowników - thc19905 - 11-11-2013 09:35

mało interesująca ta stronka


RE: autosurf.vxm.pl - Darmowe bonusy dla pierwszych użytkowników - 9Jarek9 - 11-11-2013 09:57

(11-11-2013 09:35)thc19905 napisał(a):  mało interesująca ta stronka

Dlaczego tak uważasz?


RE: autosurf.vxm.pl - Darmowe bonusy dla pierwszych użytkowników - linoskoczek - 11-11-2013 10:21

Na darmowej subdomenie w HostingHouse. Taki super serwis a nie stać ich na domenę?


RE: autosurf.vxm.pl - Darmowe bonusy dla pierwszych użytkowników - 9Jarek9 - 11-11-2013 10:32

(11-11-2013 10:21)linoskoczek napisał(a):  Na darmowej subdomenie w HostingHouse. Taki super serwis a nie stać ich na domenę?
Czyli według ciebie domena jest najważniejsza?
Mi ta domena odpowiada, bo dzięki temu nazwa strony jest łatwa do zapamiętania.
A jakaś lepsza domena w przyszłości napewno będzie.


RE: autosurf.vxm.pl - Darmowe bonusy dla pierwszych użytkowników - wielkiTHOR - 11-11-2013 11:39

(11-11-2013 10:32)9Jarek9 napisał(a):  
(11-11-2013 10:21)linoskoczek napisał(a):  Na darmowej subdomenie w HostingHouse. Taki super serwis a nie stać ich na domenę?
Czyli według ciebie domena jest najważniejsza?
Mi ta domena odpowiada, bo dzięki temu nazwa strony jest łatwa do zapamiętania.
A jakaś lepsza domena w przyszłości napewno będzie.

darmowa domena = nie stać właściciela na domenę płatną czyli brak pieniędzy
brak pieniędzy na domenę to brak pieniędzy na wypłaty bo wszystko się z wszystkim wiąże i o wszystkim mówi
takie podejście admina do tematu świadczy o tym : rejestrujcie się głupcy, ja wyciągnę na waszej głupocie ile się da i strona zrobi bye bye
do tego odrzucający wygląd strony co się wiąże całościowo, że ludzie będą omijać szerokim łukiem a nie się rejestrować


RE: autosurf.vxm.pl - Darmowe bonusy dla pierwszych użytkowników - thc19905 - 11-11-2013 11:49

(11-11-2013 11:39)wielkiTHOR napisał(a):  
(11-11-2013 10:32)9Jarek9 napisał(a):  
(11-11-2013 10:21)linoskoczek napisał(a):  Na darmowej subdomenie w HostingHouse. Taki super serwis a nie stać ich na domenę?
Czyli według ciebie domena jest najważniejsza?
Mi ta domena odpowiada, bo dzięki temu nazwa strony jest łatwa do zapamiętania.
A jakaś lepsza domena w przyszłości napewno będzie.

darmowa domena = nie stać właściciela na domenę płatną czyli brak pieniędzy
brak pieniędzy na domenę to brak pieniędzy na wypłaty bo wszystko się z wszystkim wiąże i o wszystkim mówi
takie podejście admina do tematu świadczy o tym : rejestrujcie się głupcy, ja wyciągnę na waszej głupocie ile się da i strona zrobi bye bye
do tego odrzucający wygląd strony co się wiąże całościowo, że ludzie będą omijać szerokim łukiem a nie się rejestrować
masz racje


RE: autosurf.vxm.pl - Darmowe bonusy dla pierwszych użytkowników - 9Jarek9 - 11-11-2013 12:09

(11-11-2013 11:39)wielkiTHOR napisał(a):  darmowa domena = nie stać właściciela na domenę płatną czyli brak pieniędzy
brak pieniędzy na domenę to brak pieniędzy na wypłaty bo wszystko się z wszystkim wiąże i o wszystkim mówi
takie podejście admina do tematu świadczy o tym : rejestrujcie się głupcy, ja wyciągnę na waszej głupocie ile się da i strona zrobi bye bye
do tego odrzucający wygląd strony co się wiąże całościowo, że ludzie będą omijać szerokim łukiem a nie się rejestrować
Skąd ty możesz wiedzieć ile mam pieniędzy na wypłaty?
I niby dlaczego miałbym nie wypłacać? Nie po to zrobiłem strone by oszukać kilka osób i ją zamknąć, bo bym na tym więcej stracił niż zyskał.