Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Nisza - Zarabianie na itunes - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Nisza - Zarabianie na itunes (/Temat-Nisza-Zarabianie-na-itunes-79724)

Strony: 1 2 3


Nisza - Zarabianie na itunes - adkam12 - 10-11-2013 12:10

Siemanko!



Mam dla was, szczególnie nowych w świecie PPA, mały i bardzo szybki sposób, z którego sam korzystam, na znalezienie świeżutkich nisz pod platformę iOS



Zazwyczaj schemat co tydzień jest taki sam. W środę w nocy wielu producentów wypuszcza gry do itunes, a w czwartkową noc, po prostu zmieniany jest content w zakładce z grami, aktualizowane są topki i u góry widnieją najciekawsze i często bardzo dochodowe tytuły.



Robimy tak:

Ściągamy i instalujemy aplikację itunes: http://www.apple.com/pl/itunes/download/

Ustawiamy na AppStore i klikamy GAMES.



Środa:
Wchodzimy w aplikację iTunes około 22:00 - 01:00,
Na samym dole po prawej klikamy na flagę, zmieniamy na region wschodni - polecam Australię, Nową Zelandię, a nawet Malezję
Gry dostępne są w tamtych regionach o kilka godzin szybciej (ktoś się może kłócić, ale wschód mnie jeszcze nigdy nie zawiódł)
Gdy ustawimy już wschodni region, przeglądamy topki, główną stronę etc.

Czwartek:
Wchodzimy po około 22:00
Region ustawiamy na USA
Na stronie głównej mamy świeże nisze, oraz gry które dostały upadate, czekające aż ktoś na nich zarobi.
Również warto przelecieć topki i główną.
Można też popatrzyć na regiony: UK, Deutschland, France. Zazwyczaj jest to samo, ale raz na ruski rok można znaleźć coś innego

OK! Mam tytuły, ale skąd mam wziąć opcje dla mojego hacka?



Nie wiesz czy w tej grze potrzebne są Coins'y, może Bucks'y, albo Gem'y ?

Sprawa jest banalna po lewej mamy takie oto info (jeżeli jest pusto, to czekamy dzień, dwa, żeby Hamburgery coś zaczęły kupować):

[Obrazek: tunes.jpg]

Chyba już wiadomo czego nasi klienci oczekują...




Nisza znaleziona w sieci, moje poradniki z zc są na bieżąco kopiowane więc i ja coś migrowałem, przynajmniej ja nie przypisuje tego sobieSmile

Po używaniu tego "schematu" od miesiąca (czasami bywa, ale bardzo rzadko, że środowe gry ze wschodu nie aktualizują się przez kilka godzin, jednak zawsze są szybciej jak te z USA).


Ok, w takim razie promujcie i zarabiajcie pierwszy hajs Smile


RE: Nisza - Zarabianie na itunes - magneto - 10-11-2013 12:14

Bardzo dobry poradnik, przyda się.


RE: Nisza - Zarabianie na itunes - damianus627 - 11-11-2013 00:42

Ciekawy poradnik. Zobaczę jak działa.


RE: Nisza - Zarabianie na itunes - bimber14 - 20-11-2013 17:28

Dzięki wielkie. Zobacze co z tego wyjdzie.


RE: Nisza - Zarabianie na itunes - plazogad - 20-11-2013 20:12

Sporo widze ma skopiowanych poradnikow. Za to są bany tutaj?


RE: Nisza - Zarabianie na itunes - piotruss96 - 20-11-2013 21:34

(20-11-2013 20:12)plazogad napisał(a):  Sporo widze ma skopiowanych poradnikow. Za to są bany tutaj?
za co ban ? Rozwija się forum o nowe poradniki a tamte osoby nie dały zakazu na rozpowszechnianie wiec daje je tutaj proste Smile


RE: Nisza - Zarabianie na itunes - Lusek - 20-11-2013 21:48

ALe niech chociaz wspomni, że skopiował... a nie wygląda to tak jakby to był jego sposób... zero wysiłku, nawet zdania nie zmienil.


RE: Nisza - Zarabianie na itunes - Jacuss - 21-11-2013 01:45

Ja na inne fora nie wchodzę i bardzo Ci dziękuje! Oprę oto mojego nowego bloga ;-)


RE: Nisza - Zarabianie na itunes - diabloo07 - 21-11-2013 02:22

(20-11-2013 21:48)Lusek napisał(a):  ALe niech chociaz wspomni, że skopiował... a nie wygląda to tak jakby to był jego sposób... zero wysiłku, nawet zdania nie zmienil.

Problemy z czytaniem?
"Nisza znaleziona w sieci, moje poradniki z zc są na bieżąco kopiowane więc i ja coś migrowałem, przynajmniej ja nie przypisuje tego sobie"


RE: Nisza - Zarabianie na itunes - Lusek - 21-11-2013 10:13

Akurat nie chodzi mi o ten poradnik. Wcześniej je dodawał i tego akurat nie pisał. Tylko dopiero jak mu ktoś uwagę zwrócił.