Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? (/Temat-Ile-zarobiliscie-na-za10groszy-pl-79713)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - ne11y - 18-11-2013 23:23

ja sie nie bawie w takie rzeczy, szkoda czasu, zarobisz 10gr dziennie


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - fotka_buyer - 21-11-2013 15:49

Jest ktoś inny poza założycielem tematu, kto osiągnął tak duże zarobki?


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - Icek - 22-11-2013 15:36

Ja wygralem tam z 200 zl w postaci bonow i troche bidow... Ale potem przechulalem to wszystko xDD I nie zajrzalem na tamte strone od tamtej pory ^^


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - AHTUNGpolak - 30-11-2013 16:25

Jak dla mnie aukcji nie da się wygrać...


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - lenka00 - 06-12-2013 16:54

Ja wypłaciłam już prawie 4000zł i kilka razy wygrałam, i śmieszą mnie te wasze teksty że to oszustwo. Wiadomo że jak jest licytacja to tylko jedna osoba wygrywa a pozostałe wypisują bzdury że to ściema bo przegrali. Ja też kilka razy przegrałam ale nie wypisuję głupot. Myślicie że telewizja by reklamowała za10groszy gdyby byli oszustami? Co Wy myślicie że jak już weźmiecie udział to od razu wylicytujecie tam coś za 1zł? Nie tylko Wy tam bierzecie udział i ktoś inny zawsze może Was przelicytować Smile


[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - krzysio3001 - 06-12-2013 18:24

Wymagają potwierdzenia tożsamości (skan dowodu) przy wypłacie?


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - Icek - 06-12-2013 20:09

Tak wymagaja, ale wyplacaja w 100 %. Nagrody tez przychodza Smile

Mozna tam cos wygrac, nie powiem ze nie, ale w 90% jestem pewien ze serwis jest tak stworzony zeby ludzie tracili jak najwiecej.... A szkoda ^^ Bo gra calkiem fajna by byla Big Grin


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - Pener1996 - 23-12-2013 20:54

Nie wiedziałem o tym Smile


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - bodek7654 - 23-12-2013 21:28

ja tutaj tylko stracilem bylem naiwny ze kupie iphone za 100 zl Undecided

serwis tak dziala ze kazdy towar zwraca im sie z nawiązka inaczej bot przebija aukcje i czekaja na kolejne rozegranie dla nich korzystne , niestety mimo tego ze zamysl serwisu jest genialny ugranie tam cokolwiek wymaga sporego obycia w tym serwisie , znam 2 osoby ktore tam cokolwiek wygraly i porownuja to jak gre na bwin Big Grin


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - Utah - 23-12-2013 21:32

Wystarczy nawet zwykłe zdjęcie dowodu z obydwóch stron.

Serwis naprawdę ciekawy, zarejestrowałem się tam u nich z miesiąc temu, zakupiłem 600 bidów za 45 zł jest to promocja ale jednorazowa i radze później szukać aukcji "Debiut" w której prawdopodobieństwo wygranej wynosi 90% na przykład bon sodexo 50zł+ 200 BID-ów zamieniacie wszystko na BID-y i tym sposobem macie z ponad 1000 BIDów i możecie licytować coś lepszego Smile

Wygrałem u nich mikser i wyszedłem na plusie a jeżeli coś wygracie i będziecie chcieli znowu wygrać to powodzenia Smile

Z poleconych zarobiłem tylko 18 zł a to zamieniłem na BIDy Smile