Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? (/Temat-Ile-zarobiliscie-na-za10groszy-pl-79713)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - jarrpi5 - 09-11-2013 22:50

Witam, ile udało Wam się zarobić na portalu za10groszy.pl?
Niestety mało ludzi wie jak korzystać z tego typu stron partnerskich i szybko się zniechęca. Mój ref znajduje się w sygnaturze, kto się z niego zarejestruje otrzyma ode mnie gwarantowaną pomoc. Podzielę się informacją jak zarobić min. 50 zł dziennie. Poniżej screen z moimi statami z miesiąca:

[Obrazek: 18ix.jpg]


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - damianus627 - 09-11-2013 22:56

Ja zapytam, czy brałeś kiedyś udział w tych aukcjach?


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - wielkiTHOR - 09-11-2013 23:00

pic na wodę, fotomontarz

aukcje wygrywane specjalnie do tej strony napisanymi botami
człowiek z botem nie ma szans i ludzi wielu się tą stroną nie interesuje i interesowało nie będzie


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - damianus627 - 10-11-2013 00:44

Wiadomo że większość wygrywają boty.
Ten kto założył tą stronę, teraz już pewnie kasy dużo ma.


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - tomula06 - 10-11-2013 00:50

w prawdzie to w takim razie jak mozliwe to ze niektore aukcje idą za 2zł.... a są o wartosci 300zł? Jak mowicie ze niby boty?


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - wielkiTHOR - 10-11-2013 10:08

(10-11-2013 00:50)tomula06 napisał(a):  w prawdzie to w takim razie jak mozliwe to ze niektore aukcje idą za 2zł.... a są o wartosci 300zł? Jak mowicie ze niby boty?

chwyt marketingowy by złapać w sieć naiwnych
sztuczne i fikcyjne aukcje
spróbuj kupić za 2 zł to zobaczysz czy wygrasz bo jak w fikcyjnej aukcji nieświadoma osoba zalicytuje to bot/boty podbijają w górę by cena doszła do takiej że pokrywa wartość produktu i zysk właściciela i wtedy albo ty jako osoba istniejąca przebijasz boty by kupić albo odpuszczasz


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - bolo9797 - 10-11-2013 11:36

Za kazde podbicie placi sie bidy ktore troche kosztuja.. Czasami za samo podpicie trzeba zaplacic 10 gr+ .. ..


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - RejTom - 10-11-2013 12:27

Strona jest całkiem niezła pod tym względem, że jak ktoś ma trochę wolnego czasu i mocnych nerwów, to można śmiało wygrać trochę tanich rzeczy. Na duże nie ma się nawet co rzucać, ale takie bony i nagrody do 200zł są w możliwych do wygrania. Ja kiedyś wygrałem tam bon, ale później sobie odpuściłem bo bałem się że się wciągnę za bardziej i zacznę topić kasę, a tak to pozostaje na plusie.


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - szczygielek - 10-11-2013 12:41

ale troszke odchodzicie od tematu koledzy Wink tutaj nie chodzi o zakupy, lecz o program partnerski i na tym się tutaj skupmy Wink. Autorze tematu czy mógłbyś dokładnie opisać za co są zyski?


RE: Ile zarobiliście na za10groszy.pl? - RejTom - 10-11-2013 13:26

@up
Ja ci mogę powiedzieć, zyski są za to, że ktoś zarejestruje się z Twojego polecenia (po kliknięciu w link lub baner) i później wykupi BIDy. Tak wygląda tabela prowizji:
[Obrazek: zt4au7.jpg]