Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe Funkcje dla Użytkowników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nowe Funkcje dla Użytkowników (/Temat-Nowe-Funkcje-dla-Uzytkownikow-79671)

Strony: 1 2


Nowe Funkcje dla Użytkowników - Admin - 09-11-2013 12:25

Hej Smile
Dziś popracowałem nad nowymi funkcjonalnościami specjalnie dla Was, wprowadziłem kilka bajerków które ułatwią Wam życie na forumSmile


1. Szybka prywatna wiadomość

Funkcja która pozwala Wam wysłać wiadomość do korespondenta od razu, dodatkowo automatycznie cytuje całą rozmowę. Już nie musisz klikać w przycisk "odpowiedz".

Przykład:
[Obrazek: image.jpg]


2. Powiadomienia

Coś na wzór powiadomień na facebooku, funkcjonalność znajduje się w nagłówku forum, po jej wciśnięciu zobaczymy informacje na temat, najnowszych postów, tematów, ankiet, zmian statusów, avatarów, sygnatur, logowań/wylogowań, zmian grup, degradacji, awansów, ankiet i tego typu bajerówSmile Być może uda się zrobić ich aktualizację w czasie rzeczywistym.

Wygląda to tak:
[Obrazek: powiadomienia_zarabiamcom.jpg]


3. Upload Zdjęć na serwer - w poście

Prosty, szybki i sprawny sposób na upload zdjęć na zewnętrzny serwer.
Wystarczy kliknąć w "Dodaj obrazek z komputera na serwer" a włączy Nam się okno w iframe i bardzo szybki i stabilny hosting zdjęć. W kilka sekund mamy wrzucone zdjęcie na zewnętrzny serwer, używając wyłącznie myszkiSmile Adres URL automatycznie wklei link do posta wraz z bbcodem który wyświetli obrazek w poście. Wszystkie zdjęcia w tym temacie również zostały dodane tą właśnie metodą. Funcja dostępna zarówno z szybkiej odpowiedzi jak i zwykłej odpowiedzi.

[Obrazek: upload_zdjec.jpg]



4. Kompresja GZIP na forum


Strony będą wysyłane do przeglądarki w formacie skompresowanym GZip, dzięki temu strony będą ładować się szybciej, z wykorzystaniem mniejszej ilości transferu. Nigdy z tego nie korzystaliśmy mimo iż jest zalecane, być może będzie trzeba jeszcze przekonfigurować niektóre ustawienia, ale główne kwestie zostały już skonfigurowane.

5. Aktualizacja Mobilnych for na Tapatalk oraz Forum Runner

Aktualizacja do najnowszych wersji na taptalka oraz forum runnera, nowe funkcje, optymalizacja kodu na telefony i tablety.
Wyrzuciłem też wszystkie reklamy mobilne, które proponował i polecał taptalk.

Przed
[Obrazek: przed.jpg]


[Obrazek: image.jpg]

i po operacji Smile

Mam nadzieję że nowe funkcjonalności przypadną Wam do gustuSmile
Pozdrówka Idea


RE: Nowe Funkcje dla Użytkowników - poczmail - 09-11-2013 12:28

Jeszcze tylko tworzenie fanpage'ów i normalnie drugi facebook. Cool

A tak na serio, świetnie, że forum dalej się rozwija, a admin troszczy o wdrażanie nowych, przydatnych funkcjonalności. Smile


RE: Nowe Funkcje dla Użytkowników - Majka - 09-11-2013 12:30

Oczywiście, że nowe funkcje przydadzą nam się w codziennym korzystaniu z forum.
Plusik za pracę włożoną w unowocześnienia.
A tak przy okazji gdzie i czemu zniknęło "Top Posterzy" po prawej stronie?


RE: Nowe Funkcje dla Użytkowników - Admin - 09-11-2013 12:32

A zniknęło?Smile


[Obrazek: top.jpg]


RE: Nowe Funkcje dla Użytkowników - Roxi5017 - 09-11-2013 12:35

Top posterzy ciągle jest Wink

http://screenshooter.net/8706108/dfpcoss

@up do usuniecia, jak pisalam nie bylo odp Tongue


RE: Nowe Funkcje dla Użytkowników - Pawlak093 - 09-11-2013 12:39

Te powiadomienia są zbędne
"GreenMachine wylogował się 2 minutes temu " - kogo to interesuje że ktoś się wylogował? ;p


RE: Nowe Funkcje dla Użytkowników - Majka - 09-11-2013 12:40

A nie? Tongue

[Obrazek: Clipboard01.jpg]
Firefox, opera - nie mam już kilka dni


RE: Nowe Funkcje dla Użytkowników - Admin - 09-11-2013 12:41

(09-11-2013 12:40)Majka napisał(a):  A nie? Tongue

[Obrazek: Clipboard01.jpg]
Firefox, opera - nie mam już kilka dni

Musiałaś zablokować jakimś adblockiem Tongue ja mam i na operze i na firefoxieSmile spytałem parę osób i wszystkim też działa Smile


RE: Nowe Funkcje dla Użytkowników - poczmail - 09-11-2013 12:43

Majka, miałem to samo - zaktualizowałem wszystkie wtyczki i dopiero wtedy w FF pomogło. Wink

https://www.mozilla.org/pl/plugincheck/


RE: Nowe Funkcje dla Użytkowników - VIP - 09-11-2013 12:57

Super dodatki, a najfajniejszy z nich to ten upload zdjęć na serwer.
Dzięki Smile