Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Błąd logowania na bloga. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Błąd logowania na bloga. (/Temat-Blad-logowania-na-bloga-79649)



Błąd logowania na bloga. - Kzn - 08-11-2013 21:01

Witam.
Dzisiaj przenosiłem bloga z AZ na nowe serwery w zupełnie innej firmie hostingowej. Po przeniesieniu chciałem co nieco napisać na blogu lecz po przejściu na adres: http://mojastrona.pl/wp-admin jak zawsze przekierowało na stronę do logowania lecz natknąłem się na następujący problem.
Wpisałem login i hasło z chęcią zalogowania się do PA lecz pola się zresetowały i ramka potrząsnęła się kilka razy na boki. Pomyślałem, że ok może źle hasło wpisałem. Powtórzyłem tę czynność około 4 razy. W ostateczności zresetowałem hasło na nowe. Po zresetowaniu hasła i przejścia na stronę logowania, wypełnieniu pola na login i hasło i kliknięciu zaloguj znów to samo. Nie mam pojęcia co jest nie tak. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

#EDIT:
Do tego mogę dodać, że zmieniałem też przeglądarki i czyściłem ciasteczka i pamięć podręczną.


RE: Błąd logowania na bloga. - Terror - 08-11-2013 21:06

Zedytowałeś dobrze plik wp-config.php ?


RE: Błąd logowania na bloga. - Driver - 08-11-2013 21:09

jak przenosiłeś folder "content" to logujesz się na stare dane, a jak nie przenosiłeś tego folderu to logujesz się na takie dane co podałeś przy instalowaniu wp na nowym hostingu


RE: Błąd logowania na bloga. - Kzn - 08-11-2013 21:14

(08-11-2013 21:09)Driver napisał(a):  jak przenosiłeś folder "content" to logujesz się na stare dane, a jak nie przenosiłeś tego folderu to logujesz się na takie dane co podałeś przy instalowaniu wp na nowym hostingu

Przenosiłem wszystkie pliki i importowałem bazę, logowałem się na takie same dane lecz nic to nie dawało.


(08-11-2013 21:06)Terror napisał(a):  Zedytowałeś dobrze plik wp-config.php ?

Tak.


RE: Błąd logowania na bloga. - Driver - 08-11-2013 21:21

a spróbuj jeszcze raz na te stare dane co na poprzednim hosting, bo ja tak miałem, że jak mi się dns'y ustawiły to się wgrała baza sprzed paru godzin


RE: Błąd logowania na bloga. - Kzn - 08-11-2013 21:46

(08-11-2013 21:21)Driver napisał(a):  a spróbuj jeszcze raz na te stare dane co na poprzednim hosting, bo ja tak miałem, że jak mi się dns'y ustawiły to się wgrała baza sprzed paru godzin

Nic nie pomagało to.


Już sobie poradziłem. Rozwiązanie takie:
1. Wchodzimy do phpMyAdmin w bazę gdzie mamy tabele od wordpressa
2. Wchodzimy w tabelkę wp_users
3. Wyszukujemy konto swoje (admina) klikamy "Edit"
4. Tam w wierszu "password" rozwijamy dziubek i klikamy na "MD5"
5. Wpisujemy hasło np. 123456
6. Klikamy "wykonaj"
7. GOTOWE! teraz wystarczy zalogować się do PA i zmienić hasło.


Błąd logowania na bloga. - Coristo - 08-11-2013 22:07

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Błąd logowania na bloga. - Artinesse - 02-03-2018 15:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.