Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdBuster Filmik o doładowaniach/lokalizacji. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: AdBuster Filmik o doładowaniach/lokalizacji. (/Temat-AdBuster-Filmik-o-doladowaniach-lokalizacji-79562)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: AdBuster Filmik o doładowaniach/lokalizacji. - 4midable - 07-11-2013 22:44

Ból dupy forever Smile Ja u siebie widze spadek, ale nie jest jakiś ogromny. Zobaczymy na dniach jak sytuacja sie sprostuje. Screen z dzisiaj wrzucam do odpowiedniego tematu


RE: AdBuster Filmik o doładowaniach/lokalizacji. - kaboomb - 07-11-2013 22:53

I tak znajdzie się ciemnota, która się nabierze Wink


RE: AdBuster Filmik o doładowaniach/lokalizacji. - GrzesiX - 08-11-2013 14:06

Szkoda, że AdBuster dogłębnie nie przejrzał tematu, nie pokazał pośrednio z jakiej to strony wszystko pochodzi, o regulaminie itp. Niech jeszcze inne duże kanały YouTube'rskie zrobią o tym filmik i może wreszcie społeczeństwo będzie o drobinę mądrzejsze Smile


RE: AdBuster Filmik o doładowaniach/lokalizacji. - NiuuEraa - 08-11-2013 23:05

Kurde ludzie uważajcie z tym spamowaniem easysubem bo naprawdę o programie z doładowaniami jest już sporo informacji w necie i niedługo to wszystko naprawdę straci na skuteczności


RE: AdBuster Filmik o doładowaniach/lokalizacji. - Hiuston - 09-11-2013 22:15

Ktoś przynajmniej leady złapał Lol


RE: AdBuster Filmik o doładowaniach/lokalizacji. - AnnaKa - 10-11-2013 06:12

A tam jak widac pisanie o nie spamowaniu nie pomaga Sad ale i tak praca idzie pelna para. Nie przejmowac sie filmem. Zrobcie program. O co chodzilo AdBusterowi i wymyslcie ze on z konkurencji heh a tak naprawde u Was jest ok Smile


RE: AdBuster Filmik o doładowaniach/lokalizacji. - Mauorycy - 23-11-2013 11:29

Adbuster...Niedługo zmieni nazwę na Allbuster...


RE: AdBuster Filmik o doładowaniach/lokalizacji. - A$AP - 23-11-2013 12:35

No i zmieniło się coś u was po tym filmiku Adbustera? U mnie może przez 2 dni było trochę słabiej a potem wszystko wróciło do normy Tongue


RE: AdBuster Filmik o doładowaniach/lokalizacji. - CreepyUploader - 23-11-2013 12:40

(23-11-2013 12:35)A$AP napisał(a):  No i zmieniło się coś u was po tym filmiku Adbustera? U mnie może przez 2 dni było trochę słabiej a potem wszystko wróciło do normy Tongue

Bo po tym 2 dniach dzieci dostały komputery czy tam internety Big Grin


RE: AdBuster Filmik o doładowaniach/lokalizacji. - jaro225 - 23-11-2013 14:05

U mnie nie było zmiany. Tak samo słabo jak przed filmikiem ^^