Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ForsaPL.info- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ForsaPL.info- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) (/Temat-ForsaPL-info-Dorabiaj-sobie-przez-internet-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-79520)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ForsaPL.info- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - xOkovsky - 29-12-2017 21:06

(29-12-2017 19:40)MrocznyKILL napisał(a):  Dochodzą do mnie sygnały że ForsaPL od kilku dni nie realizuje zamówionych reklam... wie ktoś o jakimś niezapowiedzianym urlopie administracji???
To chyba we wszystkich stronach od nich. Ja na zlotoweczce też nie mam zrealizowanej reklamy.

EDIT: Reklama została zaakceptowana wczoraj o 14 (od 23 grudnia czekałem)


RE: ForsaPL.info- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Początkujący - 31-12-2017 03:05

Administracja nie ma urlopu. Teoretycznie cały czas pracuje.
Jeśli chodzi o reklamy sieciowe, to opóźnienia są z 2 względów:
- Miroka ostatnio rzadko bywa online, a tylko ona może takie reklamy uruchomić
- Osoby zarządzające wprowadziły zasadę, że w reklamach sieciowych może być maksymalnie 1 reklama PTP UV danego serwisu. Czyli jeśli leci reklama PTP UV serwisu 123 zakupiona przez usera xyz i user abc kupi reklamę PTP UV tego samego serwisu, to ta reklama czeka, aż reklama xyz się skończy. Co teoretycznie może trwać w nieskończoność ze względu na to, że w Forsie jest funkcja przedłużania reklam.


RE: ForsaPL.info- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Cafus - 31-12-2017 11:53

Poszła rejestracja z refa Smile


RE: ForsaPL.info- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 01-01-2018 14:15

(31-12-2017 11:53)Cafus napisał(a):  Poszła rejestracja z refa Smile

Dziękuję za zapis z reflinkuHeart


RE: ForsaPL.info- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 25-01-2018 19:57

W serwisie ostatnio coś wieje strasznie stagnacją... Czyżby nadchodziły jakieś zmiany czy to raczej zła wróżbaIdea


RE: ForsaPL.info- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Początkujący - 20-02-2018 22:52

(25-01-2018 19:57)MrocznyKILL napisał(a):  W serwisie ostatnio coś wieje strasznie stagnacją... Czyżby nadchodziły jakieś zmiany czy to raczej zła wróżbaIdea
Nie jest to pewne, ale mój zmysł wyczuwa 1 zmianę - plajtę.


RE: ForsaPL.info- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 21-10-2018 11:54

@Początkujący co do Forsy zmysły Cię myliły Wink Nadal stagnacja lecz płaca za to Twój serwis nie płaci od ponad pół roku Sad Na FB widać że zmieniłeś branżę a swoich klikaczy najzwyczajniej w świecie masz gdzieś. Nie wciskaj kitów na jakikolwiek temat bo mocno działasz w innej branży a v24 olałeś.


RE: ForsaPL.info- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 20-01-2019 20:28

@up serwis nadal w stagnacji ale mimo wszytko wypłaca zarobione grosiki Wink


RE: ForsaPL.info- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 19-02-2019 22:44

@up serwis nadal wypłacamy


RE: ForsaPL.info- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 13-03-2019 21:23

@up serwis nadal wypłacamy