Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
badii typuje NBA. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: badii typuje NBA. (/Temat-badii-typuje-NBA-79235)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: badii typuje NBA. - Roxi5017 - 26-11-2013 15:16

Skonczcie te glupie wojenki, jak na typerow jest to niesportowe zachowanie Tongue


RE: badii typuje NBA. - badii - 26-11-2013 16:38

(26-11-2013 15:16)Roxi5017 napisał(a):  Skonczcie te glupie wojenki, jak na typerow jest to niesportowe zachowanie Tongue

Ja się tam w kłótnię nie wdaję - miałem skomentować z rana jego wpis, ale sobie darowałem, do takiego poziomu się zniżać nie będę Wink
mareczek, jeśli chcesz wiedzieć to mój post u Ciebie nie miał na celu jakiejś złości. Każdemu zdarzają się lepsze i gorsze dni, a że wtedy taki wypadł, no to trudno. Zresztą, co ja sie będę tłumaczyć...

Na dziś na noc polecam :
Lakers @ 2.50 - są w stanie wygrać i jak zagrają tak jak ostatnio to czemu nie?


RE: badii typuje NBA. - mareczek - 26-11-2013 16:57

To nie wojenka. Odebralem to w taki sposob, nie inny. Wracamy do typowania i juz bez takich zbednych komentarzy


RE: badii typuje NBA. - ryback - 26-11-2013 20:13

hmm badi jak masz tak motywowac swoj typ to lepiej nie pisz nic bo zrazasz Tongue


RE: badii typuje NBA. - badii - 26-11-2013 20:59

@up
Ostatnio korzystam tylko i wylacznie z tableta, nie mam czasu na pisanie analiz Smile


RE: badii typuje NBA. - Melex - 27-11-2013 03:16

Lakers przegrywa Sad


RE: badii typuje NBA. - badii - 27-11-2013 03:25

Wyrownany mecz, ale w koncowce odskoczyli.
Dobrze, ze zabezpieczylem ale handicapem to jest minimalny plus Smile


RE: badii typuje NBA. - badii - 29-11-2013 21:25

wracamyyyyyyyyy!

typ na dzisiejszą noc to

Lakers @ 2.90 / Lakers +5,5 @ 1.90

Czy tylko ja widzę value na Lakers dziś?
Przecież @2.90 nawet u niektórych buków to chyba promo jakich mało.
Wiadomo - Nash i Kobe od dłuższego czasu out, Kaman był gotowy do gry z Nets, zobaczymy jak dziś będzie.
Podoba mi się gra Lakers'ów - jestem ich fanem, często ich oglądam.
Blake wreszcie chyba oprócz trójek to znalazł swoje powołanie - lekcje z Nashem skutkują i asysty wchodzą aż miło
Gasol odzyskał trochę formy, Hill jak ma dzień potrafi wbijać się pod kosz.
Farmar ostatnio dzień konia, a czy dziś tak będzie? Sam nie wiem...
Obwodowi dobrze funkcjonują i rzucają na dobrej skuteczności, więc czego chcieć więcej?
Dochodzi fakt, ze h2h jest zdecydowanie na korzyść Jeziorowców - ostatni mecz wygrany w Staples Center znaczną ilością punktów.
Detroit? Niby skład na papierze powinien wyglądać OK, ale jak dla mnie to nie współgra ze sobą.
Jest Jennings, który przyszedł z Milwuakee, ale nie pokazuje on prawdziwego siebie - nie kręci dobrych stat jak na PG.
Jest Drummond, który jak będzie faulowany to będzie pudłować wolne.
Jest Smith, który bierze się za rzucanie trójek, ale nieczęsto mu to wychodzi, choć wjazdy pod kosz ma całkiem dobre
Jest Monroe, który ma ten sam problem co Drummond.
Obwodowi? Raczej wątpię, bo ich gra polega raczej na wbijaniu się pod kosz, rzutach z i w pobliżu zamalowanego.
W ostatnim meczu Hill wykręcił ładne 24pkt, ale jak ma takiego Monroe naprzeciwko siebie, to jak ma nie wykręcać takiej liczby oczek?
Gasol też trudnego przeciwnika dziś nie ma.
Jedyna przewaga to jest po stronie PG, no choć movement i crossover Jennings ma lepszy.
Ławkę może ma Detroit dłuższą, ale na pewno nie lepszą.

pozdrawiam!


RE: badii typuje NBA. - Bukmacher69 - 29-11-2013 22:01

Na pewnym innym forum znalazłem taką samą analizę. Dlaczego tu nick badii, a tam pampus?


RE: badii typuje NBA. - badii - 29-11-2013 22:28

Bo to ja, tylko wystepuje pod roznymi nickami Tongue