Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usługa Pozycjonująca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Usługa Pozycjonująca (/Temat-Usluga-Pozycjonujaca-79222)



Usługa Pozycjonująca - Sh4ker - 01-11-2013 19:27

Witam, mam w miarę nowego bloga PPA. Ponieważ zaczynam od nowa, mam już trochę postów które pisałem sam. Oczywiście pod kątem SEO, i takie tam. Ale teraz mam pytanie, bo mam trochę na inwestycję w nową stronkę. Mianowicie jaką usługę pozycjonującą polecacie, która da efekty. I podniesie mnie w rankingu, ale też najlepiej jak będzie w miarę niedroga. Oczywiście przesłanie światowe, będę wdzięczny za pomoc. Smile


RE: Usługa Pozycjonująca - Mafiozo19990 - 01-11-2013 19:56

Program GSA Tongue


RE: Usługa Pozycjonująca - vankosiara - 01-11-2013 20:07

@up
Tak, polecam lecz do tego najlepiej jeszcze zakupić GSA Indexer (20$ + vat) i GSA Captcha Breaker lub CaptchaSnipr X3 (150-200$) więc tanią inwestycją to nie jest, tym bardziej, że frazy pod blogi PPA nie są trudne do pozycjonowania (hacki).
Lepiej jakby kupił parę pakietów na fiverr.com a dopiero przy dużych zarobkach zakupić w/w software.



edit : 1k postów :3