Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sałatka z zupek chińskich Vifon Curry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Kulinaria (/Forum-Kulinaria-119)
+---- Wątek: Sałatka z zupek chińskich Vifon Curry (/Temat-Salatka-z-zupek-chinskich-Vifon-Curry-79214)



Sałatka z zupek chińskich Vifon Curry - Vaytira - 01-11-2013 17:43

[Obrazek: 056v.png]

Sałatka nieco się różni od tej, która już została wstawiona na forum. Osobiście ją uwielbiam i składników za nic bym nie zmieniła Smile

Składniki:
4 zupki Vifon kurczak curry (ta, a nie żadna inna)
Kapusta pekińska (pół)
Majonez (ok 3-4 łyżki stołowe, najlepiej Winiary dekoracyjny)
Kukurydza (w zależności ile kto lubi, można dać małą puszeczkę, ja daję zawsze całą średnią)
Pierś z kurczaka (ok. pół kilo)
Przyprawy: Curry, papryka słodka, papryka ostra


Sposób przygotowania:
Zgniatamy makaron z 4 zupek, wsypujemy do dużej miski, dodajemy przyprawy znajdujące się w paczuszkach Vifon (oprócz oleju) i zalewamy przegotowaną, gorącą wodą do poziomu makaronu.
Pierś z kurczaka kroimy w małą kosteczkę, przyprawiamy curry, papryką słodką i ostrą i smażymy na patelni. Mięso oczywiście puści wodę, więc musimy poczekać, aż odparuje. Gdy mięso będzie ładnie zarumienione dodajemy do wcześniej przygotowanego makaronu. Dodajemy również kukurydzę oraz kapustę pekińską, drobno posiekaną. Na koniec majonez, który dokładnie mieszamy ze wszystkimi składnikami i sałatka gotowa.

Polecam na ciepło, lepiej smakuje.
Smacznego! Big Grin



RE: Sałatka z zupek chińskich Vifon Curry - lukaszz9 - 01-11-2013 18:52

wydaje sie całkiem ok, całkiem lubię te makarony z zupek Big Grin spróbuję niedługo, dzięki! Smile


RE: Sałatka z zupek chińskich Vifon Curry - DFM - 01-11-2013 18:54

Nie ma co się oszukiwać , jadłem nie raz. Chociaż nie przepadam za zupkami chińskimi takiej sałatki mogę 1kg opierniczyć Big Grin


RE: Sałatka z zupek chińskich Vifon Curry - sajmoon - 04-11-2013 09:06

Bardzo zdrowa ta sałatka Wink


RE: Sałatka z zupek chińskich Vifon Curry - lordolas - 06-11-2013 13:29

Moja żonka to wyczarowała dla nas i powiem, że naprawdę spoko. POLECAM Smile


RE: Sałatka z zupek chińskich Vifon Curry - lechoo - 10-11-2013 22:21

Do tych składników dodaj jeszcze posiekaną w paski paprykę konserwową (w occie) dużo lepiej smakuje.


RE: Sałatka z zupek chińskich Vifon Curry - Rozaki - 02-11-2014 21:42

Też robiłam sałatkę z makaronu z zupek chińskich, ale bez kapusty pekińskiej i troszkę inne składniki. Będę musiała spróbować Twojego przepisu. Smile