Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
serwis płatnościowy dla nieletnich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: serwis płatnościowy dla nieletnich (/Temat-serwis-platnosciowy-dla-nieletnich-79208)



serwis płatnościowy dla nieletnich - wojtek1436 - 01-11-2013 16:59

są takie serwisy czy nie ?
oczywiście chodzi mi żeby rodzice nie musieli potwierdzac


RE: serwis płatnościowy dla nieletnich - sitnicki - 05-11-2013 14:03

Dla nieletnich doskonale nadaje się Bitcoin.

"...nie potrzeba żadnych formularzy, weryfikacji, dokumentów, sprawdzeń, kruczków prawnych, regulaminów, opłat miesięcznych ani czasu oczekiwania..."

Żeby się nie powtarzać i powielać informacji proszę zerknąć do mojej sygnaturki gdzie opisałem jak założyć portfel, aktualną cenę Bitcoinów jak również sposób ich spieniężenia.


RE: serwis płatnościowy dla nieletnich - linoskoczek - 05-11-2013 21:14

PayPal. Tylko niezgodnie z regulaminem.


RE: serwis płatnościowy dla nieletnich - Szaman1644 - 05-11-2013 21:21

Bitcoin to mało używany procesor płatniczy, więc nie wiem czy ci się przyda do czegoś. Z mojej strony poleciłbym ci PayPal tylko trzeba uważać na blokady, więc musisz trzymać tam małe pieniądze Smile


Odp: serwis płatnościowy dla nieletnich - v3XeR - 05-11-2013 21:26

Polecam Ci paypal. Wykonuje duzo platnosci wiekszymi kwotami i nic mi nie blokuja. Fakt ze moje konto czekalo rok zanim cos na nue wpadlo

Wysłane z telefonu za kase zarobioną w sieci za pomocą TapaTalka


RE: serwis płatnościowy dla nieletnich - majlo - 17-11-2013 21:13

PayPal ale tam masz limit wysyłania coś koło 1000 zł na rok Wink


RE: serwis płatnościowy dla nieletnich - asiorek - 22-11-2013 02:58

no chyba że założysz konto free w mbanku [izzyKonto] , zweryfikujesz paypala i nie masz limitów Wink