Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Wypłata problem (/Temat-Wyplata-problem-79165)



Wypłata problem - hunterpl444 - 01-11-2013 01:15

Witam
Przy wypłacie na konto paypal pojawia się wpisz pin. o jaki pin chodzi ?


RE: Wypłata problem - Asghatoon - 01-11-2013 07:53

Ustalałeś pin jak zakładałeś konto (chyba, nie pamiętam) a jak nie to możesz go zmienić w ustawieniach konta


RE: Wypłata problem - TastemanPL - 01-11-2013 08:08

Pinu nie da się zmienić sam zakładałem konto w Marcu a w Czerwcu nie pamiętałem jaki był. Z pomocą przyszedł Dawid który powiedział jaki mam pin i dał golda Big Grin Ty jak nie pamiętasz zawsze możesz napisać na support.


RE: Wypłata problem - Asghatoon - 02-11-2013 07:45

(01-11-2013 08:08)TastemanPL napisał(a):  Pinu nie da się zmienić sam zakładałem konto w Marcu a w Czerwcu nie pamiętałem jaki był. Z pomocą przyszedł Dawid który powiedział jaki mam pin i dał golda Big Grin Ty jak nie pamiętasz zawsze możesz napisać na support.

Nie da się zmienić? To ciekawe...
Sam zmieniłem 2dni temu bo mam podejrzenie, że ktoś mi się wpieprzył na konto a dzisiaj znowu jest inny Wink
@edit
3x by kogoś okradli zanim byś się z nimi dogadał...


RE: Wypłata problem - damianus627 - 02-11-2013 15:17

PIN można zmieniać, jednak gdy go zapomnisz musisz pisać do supportu.


RE: Wypłata problem - Magnus - 02-11-2013 22:13

Pisz do FireCash. Zamykam.