Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny (/Temat-PORADNIK-Darmowy-Internet-Mobliny-79135)



RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Symbian - 13-12-2013 14:41

(13-12-2013 14:10)barto napisał(a):  Podczas pobierania większych plików, tak 50 Mb + internet się rozłacza. Jest jakaś opcja aby to obejść ?
Irytuje mnie to, chce pobrać sobie film a w połowie pobierania rozwala internet -___-
Za pomoc dam reputka Smile
@EDIT : 500 post Lol
Sprawa jest PROsta pobierasz Internet Download Manager przekładasz karte sim do telefonu (telefon jako modem ) i pobierasz, możesz pobrać nawet kilka GB ponieważ w moim przypadku telefon sam automatycznie wznawia połączenie z internetem a IDM nie pobiera nam pliczku od początku,lecz od momentu na którym skończył Smile ja lajtowo oglądam sobie m.in seriale na Ipli i wtedy nawet nie odczuwam że internet został rozłączony Big Grin


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - barto - 13-12-2013 16:46

Dzięki za pomoc, leci po repucie.
Niestety u mnie IDM nie pobiera od momentu na którym skończył.
EDIT : Okej wszystko już działa, dzięki wam chłopaki ! Big Grin Big Grin


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - TastemanPL - 14-12-2013 09:20

Tak to prawda sam wznawia połączenie tylko jak pobierasz z przykładowo Darkwareza to ni h. nic nie pobierzesz bo rozłącza i nie wznawia pobrania.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Mksiak - 14-12-2013 11:13

Pomożecie ? Czy ta taryfa jeszcze jest ? Wpisuję tak jak trzeba po kolei, ale nie mam potem przy 1 aktywuj Sad Mam opis czy coś


Odp: RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - asiorek - 14-12-2013 11:38

(14-12-2013 11:13)Mksiak napisał(a):  Pomożecie ? Czy ta taryfa jeszcze jest ? Wpisuję tak jak trzeba po kolei, ale nie mam potem przy 1 aktywuj Sad Mam opis czy coś

Lyuuudzie, nie klikajcie numerkow tak jak podal on w poradniku, tylko czytajcie co jest napisane obok numerka :-) dziwne zlikwidowali by taryfe lubie to. Aktualnie nie mam jak spr, bo specjalnie dla cb bym to zrobil i ci napisl :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 14-12-2013 15:13

Wszystko nadal działa.
Jak ktoś potrafi czytać to na pewno sobie poradzi. A jak nie potrafi czytać, to niech nie pisze w tym temacie.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - BlackElegant - 14-12-2013 15:37

Dzięki wszystko ok,reput leci Wink


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Mksiak - 14-12-2013 17:12

Wszystko zrobiłem już jak należy. Przyszedł mi sms, że jakaś blokada włączona. Co teraz?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - asiorek - 14-12-2013 17:39

jaka blokada? Podaj treść SMS..


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Mksiak - 14-12-2013 17:42

,,Blokada premium została włączona"
Pojawiło mi się zaraz po tym jak aktywowałem usługę Lubię to