Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powiadomienia o pw lub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Powiadomienia o pw lub sms (/Temat-Powiadomienia-o-pw-lub-sms-79045)

Strony: 1 2


RE: Powiadomienia o pw lub sms - GoodLecki - 30-10-2013 17:23

(30-10-2013 17:13)aero2 napisał(a):  Mi tam żadna opcja powiadomień nie potrzebna, tylko spamić mi będą "Jak zarabiać na EASYSUB?".
A bez powiadomień nie mogą tego robić?


RE: Powiadomienia o pw lub sms - aero2 - 30-10-2013 17:30

(30-10-2013 17:23)GoodLecki napisał(a):  A bez powiadomień nie mogą tego robić?
Mogą, na telefonie takich informacji nie potrzebuje.


RE: Powiadomienia o pw lub sms - GoodLecki - 30-10-2013 18:11

a może są tacy co potrzebują ? Smile


RE: Powiadomienia o pw lub sms - diabloo07 - 31-10-2013 17:23

(30-10-2013 17:13)GoodLecki napisał(a):  Surfer z czystej oszczędności czasu. Po za tym czas gra czesto role, ktoś się na cos decyduje a po godzinie już zmienia zdanie, gdyby user mógł wczesniej zareagować mogło by sie inaczej to potoczyć.
Diablo przyznaje nie spojrzałem w głąb profilu i nie widziałem opcji o powiadomieniu na email o PW. W takim razie to załatwia sprawe ustawie sobie oddzielną skrzynkę i inny dzwięk do niej i po kłopocie jednak przydało by się to do postów też

W takim razie optuje za shoutboxami w działach refbacków i wymian k. i s. oraz ewentualnie czatu prywatnego do rozmów równoznacznego z pw


Co do postów to w każdym wątku jest opcja "Obserwuj ten wątek" i również otrzymujesz e-mail w powiadomieniem o nowym poście.