Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powiadomienia o pw lub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Powiadomienia o pw lub sms (/Temat-Powiadomienia-o-pw-lub-sms-79045)

Strony: 1 2


Powiadomienia o pw lub sms - GoodLecki - 30-10-2013 15:50

Z racji że wielu ma awersje do gg mysle że ciekawą opcją były by powiadomienia dzwiękowe na tel. o nowym PW lub ewentualnie smsowe.
Alternatywą dla tego jest możliwosć otwierania prywatnego czatu na którym można przeprowadzać różne wymiany a który byłby równoznaczny z PW.

Można by też pomysleć nad oddzielnymi shoutboxami w działach refbacków i kupię sprzedam.


RE: Powiadomienia o pw lub sms - damianus627 - 30-10-2013 15:58

Według mnie powiadomienie SMS nie ma sensu.
Jak dostaniesz PW to pojawia się że jest nowa wiadomość.


RE: Powiadomienia o pw lub sms - poczmail - 30-10-2013 16:14

Nie przesadzajmy. Wystarczy przecież raz na jakiś czas zerknąć na stronę główną, gdy równolegle wykonujemy inne czynności by wiedzieć, czy coś nie przyszło. Takie udoskonalenia nie mają sensu.


RE: Powiadomienia o pw lub sms - Qwik - 30-10-2013 16:15

Admin nie będzie wydawać kasy na coś niepotrzebnego.


RE: Powiadomienia o pw lub sms - GoodLecki - 30-10-2013 16:35

damianus istotnie sms akurat jest bez sensu
poczmail -po co zerkać?, jest info to wchodzę, i bardziej o tel. mi chodzi niż stacjonarny i tak rzadko na nim jestem Smile .
Możliwość szybkiej komunikacji i reakcji nie tylko na Pw ale i na post w wątku nie uważam za bezsensowny, jeśli admin mi powie że to też bezsensowne to skapituluje Smile
Poczmail Qwik wyłączcie sobie w telefonie dzwięki sms i wibracje i zerkajcie czy smsy nie przyszły jakieś.


RE: Powiadomienia o pw lub sms - surfer0700 - 30-10-2013 16:38

Nie przesadzajmy. To nie jest facebook, że trzeba być dostępnym 24 godziny na dobę.
Na pewno nikt z osób, z którymi będziesz przeprowadzał transakcje, nie obrazi się na Ciebie za to że odpisałeś mu godzinę później. Jeżeli chcesz być na bieżąco to nie pozostaje Ci nic innego jak sprawdzanie co jakiś czas prywatnych wiadomości.


RE: Powiadomienia o pw lub sms - diabloo07 - 30-10-2013 16:52

Ja np. używam Mozilli Thunderbird, którą mam otwartą cały czas i dostaję e-mail, jak przyjdzie nowa wiadomość, więc trochę chęci i można być na bieżąco z prywatnymi wiadomościami.


RE: Powiadomienia o pw lub sms - linoskoczek - 30-10-2013 16:57

Powiem trochę inaczej.

Wiesz, że wysłanie SMS'a kosztuje? Nawet 3 grosze za 1 to będzie dużo, jeśli dziennie na forum jest wysyłanych około 1000 wiadomości.

Powiesz teraz, że forum ma kasę z reklam i żeby nie żałować w użytkowników... To ja Ci powiem tak: nie żałuj i kup sobie pakiet internetowy, skonfiguruj e-mail na telefonie i będziesz miał powiadomienia Wink


RE: Powiadomienia o pw lub sms - GoodLecki - 30-10-2013 17:13

Surfer z czystej oszczędności czasu. Po za tym czas gra czesto role, ktoś się na cos decyduje a po godzinie już zmienia zdanie, gdyby user mógł wczesniej zareagować mogło by sie inaczej to potoczyć.
Diablo przyznaje nie spojrzałem w głąb profilu i nie widziałem opcji o powiadomieniu na email o PW. W takim razie to załatwia sprawe ustawie sobie oddzielną skrzynkę i inny dzwięk do niej i po kłopocie jednak przydało by się to do postów też

W takim razie optuje za shoutboxami w działach refbacków i wymian k. i s. oraz ewentualnie czatu prywatnego do rozmów równoznacznego z pw


RE: Powiadomienia o pw lub sms - aero2 - 30-10-2013 17:13

Mi tam żadna opcja powiadomień nie potrzebna, tylko spamić mi będą "Jak zarabiać na EASYSUB?".